داستان نیشاوب

در سال ۱۳۸۹ با هدف مشاوره و ارائه راهکارهای تجارت الکترونیک به سازمان ها و توسعه تجارت الکترونیک در استان مازندران فعالیت خود را آغاز نمودیم.

با توسعه تعداد همکاران و گسترش خدمات تیم، فضای پیله مان تنگ تر شد و در تاریخ ۱۳۹۲/۰۴/۰۴ شرکت توسعه ارتباطات نیشا تکامل یافت و پرواز را برای رسیدن به سوی قله اهداف خود آغاز کرد.

امروز پس از ۱۰ سال اجرای انواع پروژه های تخصصی از سراسر میهن عزیزمان بخشی از این مسیر دشوار را پیوده ایم.

حس رضایت و لبخند مشتریان عزیزمان پیمودن این مسیر پر پیچ و خم را برایمان لذتبخش نموده و باعث شده تا عزممان استوارتر شده و با امید بیش از پیش برای رسیدن به هدف عالی خویش تلاش نماییم و همچنان محکم تر از قبل قدم برداریم.
مشتریانمان را جزئی از سازمان خود می دانیم زیرا همکاری با آنان روز به روز بر تجربه مان افزوده تا امروز بتوانیم خدمات با کیفیت تری ارائه دهیم.

نام نیشا* را برگزیدیم زیرا آغاز ارتباط با تک تک این سرمایه های سازمان را شکفتن جوانه ای در مسیر اهداف متعالی خود میدانیم و به ثمر رساندن این جوانه ها تا زمان شکفتن و پایداری را رسالت نهایی خویش میدانیم.

بیزینیش

نیشا در زبان مازندرانی به معنی غنچه و جوانه می باشد

logo-samandehi

تیم حرفه ای نیشاوب

محمد مهدی فلاح

طراح و توسعه دهنده ارشد وب
مدرس دوره های دیجیتال مارکتینگ

احسان مقدم

تولید محتوا
کارشناس ارشد زبان انگلیسی

محمد تقی پور

کنترل کیفیت
QC

زینب بامدادی

توسعه دهنده وب
Frontend & Backend

فاطمه امیری

کارشناس ارشد سئو

رضایت مشتریان

یکی از سرمایه های اصلی هر کسب و کار مشتریان آن مجموعه است، ما هم در نیشاوب تمام تلاش خود را انجام می دهیم تا بتوانیم رضایت مشتریان را کسب نماییم

 

برند هایی که به ما اعتماد کردند

برند هایی که به ما اعتماد کردند

5/5 (6 Reviews)