طراحی سایت بابل

زمان مطالعه: 6 دقیقه

طراحی سایت بابل

اهمیت سئو و طراحی سایت

بر اساس یک مطالعه جهانی، 87% استارت آپ ها بر این باورند که یک طراحی خوب باعث موفقیت پایدار در فروش می شود. از طرفی گوگل نیز بر این باور است که یک محتوا خوب و غنی در وبسایت از ظاهر آن با اهمیت تر است. خوب به نظر شما حق با کدام یک است؟ گوگل یا استارت آپ ها؟

شاید برای شما جالب باشد: طراحی سایت در ساری

احتمالا این جمله را بارها شنیده اید که گفته اند: “اولین برخورد خیلی مهم است”. این جمله در مورد وبسایت ها نیز صدق می کند. وب سایت شما اولین تاثیر را در مشتریان نسبت به شرکت شما خواهد گذاشت. امروزه حضور بسیاری از کاربران در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی اهمیت طراحی سایت را دو چندان کرده است. اهمیت طراحی سایت با ارتباط آن در میزان فروش افزایش می یابد.

یک وبسایت طراحی شده،  احساسات شما را نشان می دهد. ارزش های فردی و نوع خدمات و شیوه زندگیتان را انتقال می دهد. وبسایت شما باید طوری طراحی شود تا خوانندگان را درگیر به مشارکت در آن کند. بدون حضور در فضای اینترنت موفقیت زیادی برای شرکت ها حاصل نخواهد شد.

یک سایت زیبا و کاربر پسند ممکن است موجب جذب کاربران شود اما آنچه که موجب ماندگاری کاربران و ترک نکردن سایت شما در طولانی مدت خواهد شد داشتن محتوا غنی و ارزشمند است.  اینجا است که سئو سایت اهمیت ویژه ای پیدا خواهد کرد.

اهمیت طراحی سایت در بابل

بابل یکی از شهرهای معروف استان مازندران است. شهری که به دلیل امکانات پیشرفته آموزشی، وجود دانشگاه معروف نوشیروانی، علوم فنون، دانشگاه صنعتی مازندران، پزشک های متبحر و متخصص به شهر سرمایه داران شناخته شده است. به دلیل امکانات مختلف آموزشی و پزشکی در این شهر طراحی سایت در بابل اهمیت ویژه ای پیدا کرده است. به عنوان مثال بسیاری از بیماران که از شهرهای دور استان مازندران برای مراجعه به پزشک می آمدند با مشکل نوبت گرفتن مواجه بودند. اما امروزه بسیاری از پزشکان این شهر با سفارش طراحی سایت در بابل این مشکل را برطرف کرده اند. به عنوان مثال سایت نوبت دهی دکتر مرتضی ادبی که از پزشکان مطرح پوست و مو هستند یکی از این نمونه ها در زمینه پزشکی است. در زمینه آموزشی نیز سایت بسیاری از آموزشگاه های زبان در این شهر از مثال های دیگر اهمیت طراحی سایت در بابل است..

اهمیت سئو و طراحی سایت در بابل

شرکت های نرم افزاری بسیاری در این شهر مشغول به کار هستند که تعداد آنها اگر بیشتر از شهرهای آمل و ساری نباشد کمتر هم نیست. چندین قبل مقاله ای با عنوان طراحی سایت در ساری ارائه کردیم. گفتیم که نیشاوب یکی از شرکت های ارائه کننده خدمات سئو و طراحی سایت است. شرکت توسعه ارتباطات نیشاوب توانسته تا به امروز پروژه های بزرگ و کوچک زیادی را در شهرهای مختلف استان مازندران از جمله پروژه های  طراحی سایت در بابل، ساری، آمل و شهرهای کوچک اطراف انجام دهد.

این شرکت اهمیت زیادی برای جذابیت، ساختار درست، طراحی مدرن و کاربر پسند و استفاده آسان از وبسایت، قائل است. همچنین این را وظیفه خود می داند تا به طور جامع پروژه طراحی سایت تا بهینه سازی آن را از مرحله مشاوره تا راه اندازی آن انجام دهد. بعد از مشاوره، وبسایت شما را بر اساس مشخصات و نیازمندیهایتان توسعه داده خواهد شد.

تیم حرفه ای ما سعی می کند تمامی انتظارات شما از وبسایت جدیدتان را با در نظر گرفتن رقبا بررسی کند و بهترین راهکار را به شما ارائه دهد. از این رو یکی از دغدغه های اصلی تیم تخصصی نیشاوب ارائه طراحی مناسب برای وبسایت شما است. وبسایتی که متمرکز بر بازر هدفتان باشد.

اما چیزی که شرکت نیشاوب را در برابر بسیاری از شرکت های ارائه کننده خدمات طراحی سایت در بابل، ساری و سایر شهرهای اطراف متمایز می کند، خدمات تخصصی سئو و دیجیتال مارکتینگ آن است. بسیاری از شرکت های طراحی سایت در بابل بیشتر به طراحی انواع سایت های فروشگاهی و شرکتی می پردازند و خدمات سئو را یا ارائه نمی کنند یا در صورت ارائه به صورت تخصصی انجام نمی دهند.

اهمیت سئو سایت در بابل

متاسفانه بسیاری از صاحبان کسب وکار، سازمان ها، شرکت ها و همه افراد دیگر که به دنبال کسب درآمد اینترنتی یا برندسازی از طریق وبسایت خود هستند فکر می کنند که با راه اندازی وبسایت همه چیز تمام است. تنها باید منتظر بنشینند تا مشتری وبسایت آنها را ببیند و کسب درآمد کنند. اما این باور از اساس غلط است. متاسفانه بسیاری از افرادی که سفارش طراحی سایت در بابل می دهند از این واقعیت بی خبرند. آنچه که اهمیتی مضاعف بعد از سفارش طراحی سایت بابل برای کسب وکارهای این شهر دارد سئو و بهینه کردن سایت است. خبر خوب این که شرکت نیشاوب خدماتی تخصصی در حوزه سئو و بهینه سازی موتور جستجو، تولید محتوا و دیجیتال مارکتینگ ارائه می دهد. اگر شما به دنبال این هستید که سایت شما در صفحه اول گوگل دیده شود پس باید به طور جدی به سئو فکر کنید. ما به این موضع پی برده ایم که کسب رتبه بالا در نتایج موتور جستجو برای موفقیت بسیاری از کسب و کارهای شهر بابل امری ضروری است. ما بهترین خدمات بازاریابی سئو را برای مشتریان و کاربرانی که به دنبال متخصصان سئو برای کسب رتبه یک گوگل هستند ارائه می کنیم.

خدمات نیشاوب برای سئو و طراحی سایت در بابل

شاید بخواهید بدانید که چه جیزی نیشاوب را از سایر شرکت های ارائه کننده خدمات سئو و طراحی سایت در بابل متمایز می کند.  در ادامه برخی از دلایل انتخاب نیشاوب برای سئو  و طراحی سایت در بابل گفته شده است:

  • ارائه مشاوره و پشتیبانی در کل فرایند پروژه: شما می توانید با استفاده از مشاوره هایی که در حوزه  کسب و کار ارائه می دهیم پول زیادی پس انداز و هزینه های خود را کم کنید. نیشاوب معمولا در زمینه کسب و کارهای تحت وب، اینستاگرام، راه اندازی استارت آپ و طراحی، مشاوره رایگان می دهد.
  • استفاده از روش های امن مانند سئو کلاه سفید (عدم استفاده از روش های سئو کلاه سیاه)
  • ارائه خدمات سئو داخلی وخارجی سایت off-page seo)  و ( on-page seo
  • ارائه رویکردهای متناسب با هر حوزه کسب و کار اینترنتی
  • ارائه مشاوره بازاریابی بعد از مرحله طراحی سایت بابل: ما راه های زیادی از قبیل تبلیغات گوگل ادوردز

برای افزایش فروش و کسب درآمد بعد از مرحله طراحی سایت ارائه می دهیم.

  • ارائه محتوا با کیفیت برای وبلاگ، وبسایت یا سایر حسابهای شبکه های اجتماعی با هدف افزایش ترافیک، اشتراک گذاری و درآمد بیشتر
  • طراحی وب سایت ریسپانسیو شرکتی، فروشگاهی و اختصاصی در بابل متناسب با نیازمندی های کسب و کارتان
  • طراحی گرافیک: ارزش یک تصویر برابر است با هزار کلمه. از این رو برای طراحی سایت در بابل باید گرافیک سایتتان به خوبی طراحی شده باشد. خدمات طراحی گرافیک ما شامل طراحی لوگو متناسب با هر برند، طراحی برای شبکه های اجتماعی، اینفوگرافیک و غیره است.

سئو محلی در بابل

امروزه گوگل و سایر موتورهای جستجو اهمیت زیادی برای سئو محلی قائل هستند. کاربران می توانند نتایج مشخص تری را بر اساس موقعیت مکانی خود از موتورهای جستجو دریافت کنند. به عبارتی بسیاری از صاحبان کسب و کار در بابل می توانند نتایج مختلفی بر اساس موقعیتشان در موتورهای جستجو داشته باشند.

به عنوان مثال اگر کسی که ساکن بابل است به دنبال خدماتی خاص در این شهر باشد وبسایت هایی که در نزدیکی موقعیت مکانی این فرد قرار دارند به او نمایش داده خواهند شد. بنابراین بسیاری از کسب وکارهای محلی  بعد از سفارش طراحی سایت در بابل و دریافت خدمات سئو محلی آن می توانند درامد و سود خوبی دریافت کنند. زیرا دیگر نیازی به رقابت با شرکت ها، برندها، یا کسب و کارهای بزرگتر و در سطح بین المللی نیست. نیشاوب این اطمینان را به شما می دهد تا با انجام سئو محلی در بابل وبسایت شما را با متناسب با دستورات و توصیه های گوگل بهینه کند. البته خدمات سئو وبسایت شما صرفا محدود به شهر بابل نخواهد بود. ما خدمات جامعی از سئو را متناسب با نیازهای شما در سطح منطقه، کشور و حتی جهانی ارائه خواهیم کرد.

طراحی سایت بابل به عنوان یکی از خدمات اصلی nishaweb ارائه می شود

بابل یا همان شهر بهارنارنج به عنوان یکی از مهم ترین شهرهای استان مازندران شناخته می شود. بابل یکی از شهرهای ثروتمند و دارای پیشینه در استان مازندران است. بابل شهری دانشگاهی است. این شهر چیزی در حدود 15 کیلومتر با دریای خزر فاصله دارد.

فاصله شهر بابل تا تهران 211 کیلومتر و فاصله آن تا شهر ساری مرکز استان مازندارن 39 کیلومتر می باشد

شرکت نیشا وب در این شهر پروژه های مختلف طراحی سایت از قبیل وبسایت جشنواره دانشجوی الکترونیک دانشگاه آزاد اسلامی بابل، پایگاه خبری تریبون روشن سایت خبری شهر بابل، سایت شرکت داده پردازی دلتا و … اجرا کرده است.

نمونه کار طراحی سایت در بابل

5/5 (1 Review)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *