طراحی سایت در بابل

زمان مطالعه: ۹ دقیقه

طراحی سایت در بابل

بر اساس یک مطالعه جهانی، ۸۷% استارت آپ ها بر این باورند که یک طراحی خوب باعث موفقیت پایدار در فروش می‌شود. از طرفی گوگل نیز بر این باور است که یک محتوا خوب و غنی در وبسایت از ظاهر آن با اهمیت‌تر است. خوب به نظر شما حق با کدام یک است؟ گوگل یا استارت آپ ها؟

شاید برای شما جالب باشد: طراحی سایت در ساری

احتمالا این جمله را بارها شنیده‌اید که گفته‌اند: «اولین برخورد خیلی مهم است.» این جمله در مورد وبسایت ها نیز صدق می‌کند. وب سایت شما اولین تاثیر را در مشتریان نسبت به شرکت شما خواهد گذاشت. امروزه حضور بسیاری از کاربران در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی اهمیت طراحی سایت را دو چندان کرده است. اهمیت طراحی سایت با ارتباط آن در میزان فروش افزایش می‌یابد.

یک وبسایت طراحی شده، احساسات شما را نشان می‌دهد. ارزش های فردی و نوع خدمات و شیوه زندگیتان را انتقال می دهد. وبسایت شما باید طوری طراحی شود تا خوانندگان را درگیر به مشارکت در آن کند. بدون حضور در فضای اینترنت موفقیت زیادی برای شرکت‌ها حاصل نخواهد شد.

اگر قصد طراحی سایت حرفه‌ای دارید، و می‌خواهید از رقبای خود عقب نمانید، از همین الان اقدام کنید:

اهمیت طراحی سایت در بابل

بابل یکی از شهرهای معروف استان مازندران است. شهری که به دلیل امکانات پیشرفته آموزشی، وجود دانشگاه معروف نوشیروانی، علوم فنون، دانشگاه صنعتی مازندران، پزشک های متبحر و متخصص به شهر سرمایه داران شناخته شده است.
به دلیل امکانات مختلف آموزشی و پزشکی در این شهر طراحی سایت بابل اهمیت ویژه‌ای پیدا کرده است. به عنوان مثال بسیاری از بیماران که از شهرهای دور استان مازندران برای مراجعه به پزشک می‌آمدند با مشکل نوبت گرفتن مواجه بودند.

اما امروزه بسیاری از پزشکان این شهر با سفارش طراحی سایت در بابل این مشکل را برطرف کرده اند. به عنوان مثال سایت نوبت دهی دکتر مرتضی ادبی که از پزشکان مطرح پوست و مو هستند یکی از این نمونه‌ها در زمینه پزشکی است. در زمینه آموزشی نیز سایت بسیاری از آموزشگاه‌های زبان در این شهر از مثال‌های دیگر اهمیت طراحی سایت در بابل است.

مزیت ساخت سایت در بابل

اگر هوز برایتان سوال است که طراحی سایت چه مزیتی دارید؟
تیم طراحی سایت در بابل ما، ۶ مزیت طراحی وب خوب را برای کسب و کارتان، با شما میان می‌گذارد:

۱) اولین تصور قوی را ایجاد می‌کند

یکی از لزوم طراحی سایت در بابل ، وب‌سایت‌های آماتوری هستند که اعتبار شما را با مشتریان احتمالی به خطر می‌اندازد. اما داشتن طراحان و توسعه دهندگان حرفه‌ای، تاثیر اولیه قدرتمند و قانع کننده‌ای را تضمین می‌کند.

۲) به استراتژی بهینه سازی موتور جستجو (SEO) شما کمک می‌کند

یک وب سایت حرفه‌ای در بلبل به رتبه بندی بهتر گوگل شما کمک می‌کند. یک وب‌سایت قدیمی و غیرحرفه‌ای تنها مانع از عملکرد رتبه‌بندی جستجو می‌شود، بنابراین بهتر است با داشتن یک طراحی وب‌سایت حرفه‌ای جلو بروید تا وب‌سایت خود را در رتبه‌بندی در بین موتورهای جستجوی محبوب مانند Google حفظ کنید.

۳) رقبای شما این کار را انجام می‌دهند

اگر می‌خواهید از رقبای خود پیشی بگیرید، به یک سایت پیشرفته نیاز دارید. باید یک وب‌سایت جذاب داشته باشد که مشتریان بالقوه شما را به سمت یک فراخوان خاص سوق دهد. این شما را از رقبای خود جلوتر می‌برد و اعتبار ایجاد می‌کند.

۴) افزایش درآمد

به بیان ساده، یک وب سایت با طراحی استراتژیک و جذاب، بازدیدکنندگان بیشتری را جذب می‌کند و به نرخ تبدیل کمک می‌کند. نهایتاً منجر به افزایش درآمد می‌شود که مطمئناً به نفع شرکت شما است! اگر می‌خواهید فروش بیشتری داشته باشید، عاقلانه است که روی یک طراحی وب سایت حرفه‌ای سرمایه گذاری کنید.

۵) نرخ پرش خود را به حداقل برسانید

اگر وب سایت شما حرفه‌ای طراحی شده باشد، به احتمال زیاد بازدیدکنندگان شما عمیق‌تر خواهند شد. در واقع، پس از مشاهده صفحه اصلی، احتمال خروج آنها بیشتر است. چیزی که ما در حالت ایده آل می‌خواهیم این است که آنها عمیق‌تر بروند و آنچه را که کسب و کار شما ارائه می‌دهد، کشف کنند. این می‌تواند شامل مشاهده مطالعات موردی، توصیفات، انواع خدماتی باشد که شما دارید. پس طراحی سایت در بابل به شما کمک می‌کند تا حد امکان نرخ پرش را کاهش دهید.

۶) ثبات برند

یک طراح وب با تجربه یا شرکت طراحی وب، دارایی‌های مختلف برند شما از جمله لوگو، فونت و رنگ‌های انتخابی شما را درک می‌کند و از این موضوع به بهترین شکل ممکن در وب سایت برای نمایش کسب و کارتان استفاده می‌کند. همه این‌ها منجر به تجربه کاربری منفی می‌شود، بر اعتبار شما تأثیر منفی می‌گذارد و به احتمال زیاد این مشتریان بالقوه را که در حال حاضر در وب‌سایت شما هستند، برای شما ارسال می‌کند.

خوب! موفقیت طراحی سایت در بابل کاملاً به نحوه ترکیب عناصری مانند رنگ، فونت، بافت و غیره بستگی دارد. بنابراین، درک دقیق هر یک از جزئیات، ضروری است.

۷ مرحله فرآیند طراحی سایت در بابل

 بیایید نحوه طراحی سایت در بابل را برای شما کمی شرح دهیم:

مرحله ۱- هدف را باید مشخص کرد

داشتن یک ایده خلاقانه اولین قدمی است که در فرآیند طراحی سایت باید در نظرگرفت. اگر طراح ایده روشنی در مورد هدف نهایی داشته باشد، بیان ایده‌ها و انتخاب رنگ‌های جذاب طراحی وب که مستقیماً ذهن بیننده را تحت تأثیر قرار می‌دهد، برای او آسان می‌شود.

پس قبل از شروع طراحی وب سایت در بابل، باید برای سوالات زیر پاسخی داشت:

وب سایت شما چیست؟
مخاطب هدف شما چیست؟
اهداف عمده ای که می خواهید با وب سایت خود به آنها برسید چیست؟
چه خدماتی را می‌خواهید به مشتریان خود ارائه دهید؟
اگر سایت دارید، مزایای وب سایت شما چیست؟
عملکرد رقبای شما چگونه است؟

پس از دریافت پاسخ تمام این سوالات، در مرحله بعد، فرآیند طراحی وب سایت را ادامه پیدا می‌کند.

مرحله ۲- محدوده پروژه را مشخص می‌کنیم

تعیین محدوده پروژه یکی از دشوارترین مراحل در کل فرآیند طراحی وب سایت است. درک محدوده، انتظارات و منابع ثابت نیست. در طول فرآیند تغییر می‌کند، که ممکن است بر کیفیت پروژه شما تأثیر بگذارد و ممکن است منجر به کار بیشتر شود. مانند جدول زمانی پروژه، تعداد کل صفحات وب، ویژگی‌هایی که در وب سایت خود می‌خواهید و… .

مرحله ۳- وب سایت را طراحی کرده

نوبت به ایجاد نقشه سایت و وایرفریم می‌رسد. این به شما ایده می‎دهد که طراحی وب سایت شما چگونه به نظر می رسد. خوب! مرحله ای است که باید ارتباط بین تمام صفحات وب سایت را توضیح داد و مطابق با اهداف مورد نظر به روز رسانی کرد. به یاد داشته باشید، هر چه بیشتر تحقیق کنید، بهتر طراحی می‌کنید.

مرحله ۴- تولید محتوا

آیا با ایجاد یک چارچوب وب سایت طراحی شده است؟ خیر
اکنون، با پایه و اساس فرآیند طراحی سایت در بابل سروکار داریم.

یعنی محتوای وب سایت.

اگر نمای ظاهری وب سایت شما جذاب است، به راحتی می توانید توجه بازدیدکنندگان را به خود جلب کنید. اگر محتوای شما قوی و جذاب باشد، به راحتی می توانید مشتریان را حفظ کنید و آنها را تشویق به خرید کنید. محتوا چیزی است که می‌تواند به طراحی وب سایت شما ارزش بیافزاید. علاوه بر ایجاد تعامل، محتوای وب سایت همچنین دید سایت را برای سئو افزایش می دهد.

بنابراین، اگر واقعاً می‌خواهید فرآیند طراحی سایت در بابل شما به آرامی و مؤثر انجام شود، هرگز بخش محتوا را نادیده نگیرید.

مرحله ۵- محتوا را باید تجسم کرد

طبق آمار، ۹۱ درصد از مردم محتوای بصری را به محتوای نوشتاری طولانی خسته کننده ترجیح می‌دهند. اکنون که اهمیت محتوای بصری را درک کرده‌اید، زمان آن است که یک سبک بصری از وب سایت خود ایجاد کنید. داشتن جلوه های بصری شگفت انگیز به وب سایت شما، جلوه ای اضافی به سایت شما می‌بخشد. علاوه بر این، تصاویر نیز متن شما را بهبود می‌بخشد.

مرحله ۶- بلاخره وب سایت را توسعه داده خواهد شد

در نهایت، زمان نشان دادن مهارت‌های فنی و ایجاد یک وب سایت عالی است. خوب! این مرحله چندان دشوار نیست زیرا تمام مراحل ایجاد شده در بالا را با هم ترکیب می‌کنیم. همانطور که می‌دانید هزاران وب سایت به صورت آنلاین در دسترس هستند، بنابراین برای قرار گرفتن در صدر گوگل، توسعه یک وب سایت بدون هیچ خطایی ضروری است.

مرحله ۷- راه اندازی وب سایت

هنگامی که از طراحی وب سایت در بابل خود راضی بودید، زمان آن فرا رسیده است که آن را زنده کرد. انتخاب یک پلتفرم میزبانی مقیاس پذیر و مدیریت شده سریع می‌تواند به موفقیت وب سایت شما کمک کند.

انواع طراحی سایت در بابل

نیشاوب در انواع طراحی سایت در بابل تخصص داشته می‌تواند خدمات ویژه‌ای ارائه دهید:
طراحی سایت فروشگاهی در بابل
طراحی سایت شرکتی در بابل
طراحی سایت املاک در بابل
طراحی سایت خبری در بابل
طراحی سایت آموزشی در بابل
و…

اهمیت سئو بعد از طراحی سایت در بابل

متاسفانه بسیاری از صاحبان کسب وکار، سازمان‌ها، شرکت‌ها و همه افراد دیگر که به دنبال کسب درآمد اینترنتی یا برندسازی از طریق وبسایت خود هستند فکر می‌کنند که با راه اندازی وبسایت همه چیز تمام است. تنها باید منتظر بنشینند تا مشتری وبسایت آنها را ببیند و کسب درآمد کنند. اما این باور از اساس غلط است.

متاسفانه بسیاری از افرادی که سفارش طراحی سایت در بابل می دهند، از این واقعیت بی‌خبرند. آنچه که اهمیتی مضاعف بعد از سفارش طراحی سایت بابل برای کسب و کارهای این شهر دارد سئو و بهینه کردن سایت است. خبر خوب این که شرکت نیشاوب خدماتی تخصصی در حوزه سئو و بهینه سازی موتور جستجو، تولید محتوا و دیجیتال مارکتینگ ارائه می‌دهد.

اگر شما به دنبال این هستید که سایت شما در صفحه اول گوگل دیده شود پس باید به طور جدی به سئو فکر کنید. ما به این موضع پی برده‌ایم که کسب رتبه بالا در نتایج موتور جستجو برای موفقیت بسیاری از کسب و کارهای شهر بابل امری ضروری است. ما بهترین خدمات بازاریابی سئو را برای مشتریان و کاربرانی که به دنبال متخصصان سئو برای کسب رتبه یک گوگل هستند ارائه می‌کنیم.

شرکت توسعه ارتباطات نیشاوب توانسته تا به امروز پروژه‌های بزرگ و کوچک زیادی را در شهرهای مختلف استان مازندران از جمله پروژه های طراحی سایت در بابل ، ساری، آمل و شهرهای کوچک اطراف انجام دهد.

این شرکت اهمیت زیادی برای جذابیت، ساختار درست، طراحی مدرن و کاربر پسند و استفاده آسان از وبسایت، قائل است. همچنین این را وظیفه خود می‌داند تا به طور جامع پروژه طراحی سایت تا بهینه سازی آن را از مرحله مشاوره تا راه اندازی آن انجام دهد. بعد از مشاوره، وبسایت شما را بر اساس مشخصات و نیازمندی‌هایتان توسعه خواهد داد.

اما چیزی که شرکت نیشاوب را در برابر بسیاری از شرکت‌های ارائه کننده خدمات طراحی سایت در بابل ، ساری و سایر شهرهای اطراف متمایز می کند، خدمات تخصصی سئو و دیجیتال مارکتینگ آن است.
بسیاری از شرکت های طراحی سایت در بابل بیشتر به طراحی انواع سایت های فروشگاهی و شرکتی می‌پردازند و خدمات سئو را یا ارائه نمی‌کنند یا در صورت ارائه به صورت تخصصی انجام نمی‌دهند.

خدمات نیشاوب برای سئو و طراحی سایت بابل

شاید بخواهید بدانید که چه چیزی نیشاوب را از سایر شرکت های ارائه کننده خدمات سئو و طراحی سایت در بابل متمایز می‌کند.
در ادامه برخی از دلایل انتخاب نیشاوب برای سئو و طراحی سایت در بابل گفته شده است:

  • ارائه مشاوره و پشتیبانی در کل فرایند پروژه: شما می‌توانید با استفاده از مشاوره هایی که در حوزه  کسب و کار ارائه می‌دهیم پول زیادی پس انداز و هزینه های خود را کم کنید. نیشاوب معمولا در زمینه کسب و کارهای تحت وب، اینستاگرام، راه اندازی استارت آپ و طراحی، مشاوره رایگان می دهد.
  • استفاده از روش های امن مانند سئو کلاه سفید (عدم استفاده از روش های سئو کلاه سیاه)
  • ارائه خدمات سئو داخلی وخارجی سایت off-page seo)  و ( on-page seo
  • ارائه رویکردهای متناسب با هر حوزه کسب و کار اینترنتی
  • ارائه مشاوره بازاریابی بعد از مرحله طراحی سایت بابل : ما راه های زیادی از قبیل تبلیغات گوگل ادوردز

برای افزایش فروش و کسب درآمد بعد از مرحله طراحی سایت ارائه می دهیم.

  • ارائه محتوا با کیفیت برای وبلاگ، وبسایت یا سایر حسابهای شبکه های اجتماعی با هدف افزایش ترافیک، اشتراک گذاری و درآمد بیشتر
  • طراحی وب سایت ریسپانسیو شرکتی، فروشگاهی و اختصاصی در بابل متناسب با نیازمندی های کسب و کارتان
  • طراحی گرافیک: ارزش یک تصویر برابر است با هزار کلمه. از این رو برای طراحی سایت در بابل باید گرافیک سایتتان به خوبی طراحی شده باشد. خدمات طراحی گرافیک ما شامل طراحی لوگو متناسب با هر برند، طراحی برای شبکه های اجتماعی، اینفوگرافیک و غیره است.

سئو محلی در بابل

امروزه گوگل و سایر موتورهای جستجو اهمیت زیادی برای سئو محلی قائل هستند. کاربران می توانند نتایج مشخص تری را بر اساس موقعیت مکانی خود از موتورهای جستجو دریافت کنند. به عبارتی بسیاری از صاحبان کسب و کار در بابل می توانند نتایج مختلفی بر اساس موقعیتشان در موتورهای جستجو داشته باشند.

به عنوان مثال اگر کسی که ساکن بابل است به دنبال خدماتی خاص در این شهر باشد وبسایت هایی که در نزدیکی موقعیت مکانی این فرد قرار دارند به او نمایش داده خواهند شد. بنابراین بسیاری از کسب وکارهای محلی  بعد از سفارش طراحی سایت در بابل و دریافت خدمات سئو محلی آن می توانند درامد و سود خوبی دریافت کنند. زیرا دیگر نیازی به رقابت با شرکت ها، برندها، یا کسب و کارهای بزرگتر و در سطح بین المللی نیست.

نیشاوب این اطمینان را به شما می‌دهد تا با انجام سئو محلی در بابل وبسایت شما را با متناسب با دستورات و توصیه های گوگل بهینه کند. البته خدمات سئو وبسایت شما صرفا محدود به شهر بابل نخواهد بود. ما خدمات جامعی از سئو را متناسب با نیازهای شما در سطح منطقه، کشور و حتی جهانی ارائه خواهیم کرد.

طراحی سایت بابل به عنوان یکی از خدمات اصلی nishaweb ارائه می‌شود.

بابل یا همان شهر بهارنارنج به عنوان یکی از مهم ترین شهرهای استان مازندران شناخته می‌شود. بابل یکی از شهرهای ثروتمند و دارای پیشینه در استان مازندران است. بابل شهری دانشگاهی است. این شهر چیزی در حدود ۱۵ کیلومتر با دریای خزر فاصله دارد.

فاصله شهر بابل تا تهران ۲۱۱ کیلومتر و فاصله آن تا شهر ساری مرکز استان مازندارن ۳۹ کیلومتر می‌باشد.

شرکت نیشا وب در این شهر پروژه‌های مختلف طراحی سایت از قبیل وبسایت جشنواره دانشجوی الکترونیک دانشگاه آزاد اسلامی بابل، پایگاه خبری تریبون روشن سایت خبری شهر بابل، سایت شرکت داده پردازی دلتا و … اجرا کرده است.

طراحی سایت آمل

سئو سایت در استان مازندران

نمونه کار طراحی سایت در بابل

برای سفارش طراحی سایت با ما تماس بگیرید.

5/5 (1 Review)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *