طراحی سایت فروشگاهی

چرا باید آنلاین شویم؟

چرا فروشگاه آنلاین؟

افزایش فروش

افزایش تعداد مشتریان

فروش ۲۴ ساعته

معاملات ۲۴ ساعته / ۷ روز هفته / ۳۶۵ روز سال

راهنمای شما برای ورود به بازار آنلاین خواهیم بود

۴ دلیل که که کسب و کار شما برای رشد به فروشگاه اینترنتی نیاز دارد.

اگر می خواهید کسب و کار شما رشد کند و فعالیت خود را توسعه دهید باید بتوانید مشتریان جدید به دست بیاورید و ارتباط خود را با مشتریان فعلی حفظ کنید که با ساخت سایت فروشگاهی می توانید به این موضوع دست پیدا کنید. اگر یک فروشگاه یا کسب و کار فیزیکی دارید احتمالا به این موضوع پی برده اید که این دو عامل رشد به سادگی به دست نمی آیند. ساخت یک فروشگاه اینترنتی و کسب و کار آنلاین به شما اجازه می دهد تا از محدودیت های فیزیکی عبور کنید و در عین حال فروش محصولات و یا خدمات خود را افزایش دهید.

۱- جمع آوری سرنخ و اطلاعات مشتری برای ایمیل مارکتینگ

ما می دانیم که جمع آوری اطلاعات و ایمیل افراد کاری سخت است، اما روش هایی که در فضای آنلاین استفاده می شود بسیار کارآمد بوده و با طراحی سایت فروشگاهی و می توان اطلاعات مورد نیاز را به دست آورد تا برای اهداف بعدی کسب و کار از آنها استفاده کرد. به دست آوردن سرنخ های با کیفیت به شما کمک می کند تا بتوانید با استفاده از ایمیل مارکتینگ این سرنخ ها را به مشتری تبدیل کنید.

۲- دسترسی به مشتریان جدید از طریق موتورهای جستجو

یکی از عامل های اصلی موفقیت فروشگاه های فیزیکی موقعیت مکانی آن است. اگر فروشگاه شما در یک موقعیت خوب نباشد یا به اصطلاح پاخور آن کم باشد به دست آوردن مشتریان جدید بسیار سخت خواهد شد. داشتن یک کسب و کار آنلاین یا فروشگاه اینترنتی مانند داشتن یک فروشگاه فیزیکی است اما به جای اینکه آدرس فیزیکی شما موقعیت کسب و کار شما را مشخص کند کسب رتبه در موتور های جستجو موقعیت کسب و کار شما را مشخص می کند و آن را به نمایش عموم می گذارد. در طراحی سایت فروشگاهی با استفاده از موتورهای جستجو مشتریان بالقوه که از روبروی فروشگاه شما عبور نکرده اند یا اسمی از کسب و کار شما نشنیده اند توانایی پیدا کردن شما را دارند. هر روزه افراد زیادی در موتورهای جستجو به دنبال محصولات و یا خدمات مورد نیاز خود می گردند. شما با داشتن یک فروشگاه اینترنتی می توانید کسب و کار خود را به این افراد نشان داده و آنها را تبدیل به مشتری خود کنید.

۳- آگاهی رساندن از تخفیف های ویژه و فروش های گسترده

هر فروشگاهی در بازه های زمانی مختلف تخفیف های ویژه ای را ارائه می کند و همیشه به دنبال روش هایی هستند که خبر این فروش های ویژه را به مخاطبان خود برسانند. با استفاده از فروشگاه اینترنتی به راحتی می توانید تخفیف های ویژه خود را اجرا کنید. همینطور با استفاده از این روش به راحتی می توانید اطلاعات را از مخاطبین خود دریافت کنید (نکته ای که در اولین پاراگراف این مطلب بیان کرده ایم.) تخفیف های ویژه در کوتاه مدت به شما کمک می کند تا فروش خود را افزایش دهید و در بلند مدت به شما توانایی ارتباط مجدد با مشتریان قدیمی خود را میدهد.

۴- اجازه دهید مشتریان در هر مکان، به هر شکل و هر زمانی که میخواهند خرید کنند.

اگر شما تنها یک روش برای خرید محصولات خود دارید درصد بالایی از مشتریان که روش های دیگر خرید را ترجیح می دهند از دست خواهید داد. افراد زیادی علاقه به خرید آنلاین دارند و به دلایل مختلف از قبیل ترافیک، زمان، و موقعیت و … این سبک از خرید را ترجیح می دهند. خرید آنلاین به آنها این توانایی را می دهد که در هر زمانی که می خواهند خرید خود را انجام دهند حتی زمانی که فروشگاه فیزیکی شما بسته است. به یاد داشته باشید که فروشگاه اینترنتی شما همیشه باز است. صرفنظر از دلایل شخصی، روند خرید ها نشان میدهد روز به روز علاقه مردم به خرید آنلاین بیشتر شده و افراد بیشتری محصولات و یا خدمات مورد نیاز خود را به صورت آنلاین تهیه می کنند. افرادی هم که ترجیح می دهند به فروشگاه های فیزیکی بروند و محصولات را از نزدیک ببینند و بخرند ممکن است برای کسب اطلاعات بیشتر از محصولات به اینترنت مراجعه کنند و به همین طریق با فروشگاه شما آشنا شده و برای خرید به فروشگاه فیزیکی شما بیایند.

طراحی فروشگاه اینترنتی

ساخت و توسعه برند

برند خود را بسازید
به راحتی برند خود را در فضای آنلاین بسازید و آن را مدیریت کنید. از مزیت های فضای دیجیتال به نفع کسب و کار خود بهره ببرید.

فروش

در هر نقطه ای فروش داشته باشید محصولات یا خدمات خود را جایی بفروشید که بازار هدف شما هستند. علاوه بر آن سطح دسترسی خود را به افراد افزایش دهید.

رشد

رشد بدون محدودیت را تجربه کنید با استفاده از زیرساخت تجارت الکترونیک رشد فزاینده و بی نهایت را برای کسب و کار خود میسر کنید.

چطور؟

محصولات و مجموعه های نامحدود
تنوع محصولات برای انتخاب باعث علاقه مندی مشتری به فروشگاه خواهد شد. راه حل های تجارت الکترونیک ما به شما امکان اضافه کردن محصولات و دسته بندی های نامحدود را می دهد. با استفاده از رابط کاربری مناسب به راحتی قابل مدیریت می باشد.

مدیریت آسان
ما اطمینان حاصل می کنیم که شما از راهکارهای با تاثیر گذاری بالا استفاده کنید که مدیریت آنها نیز آسان می باشد. برای توسعه وب سایت های فروشگاهی ما از پلت فرم دیجیتال مارکتینگ استفاده می کنیم. این پلت فرم ها به راحتی قابل مدیریت هستند و برای یک شخصی که فنی نباشد هم به عنوان مدیر فروشگاه مناسب است. ما همچنین یک عضو از مجموعه را برای مدیریت جنبه های مختلف وب سایت به صورت کامل آموزش می دهیم، علاوه بر این یک فایل آموزشی به عنوان راهنما برای هر تغییر و تحولی به مدیر فروشگاه ارائه خواهد شد.

طراحی خاص
طراحی وب سایت فروشگاهی خود را به ما بسپارید. ما علم بی نهایت طرح ها را می شناسیم، تبدیل بازدید کننده به خریدار یکی از دغدغه های اصلی ما است. با طراحی رابط کاربری عالی، ناوبری زیبا و ساده، صفحات واضح محصول و با استفاده از پرداخت تک صفحه ای همه چیز آماده است تا شما محصولات و خدمات خود را به مصرف کننده نهایی ارائه کنید و بهترین استفاده ممکن از طراحی فروشگاه اینترنتی خود را ببرید.

همگام با موتورهای جستجو
موتور های جستجو نقش مهمی را در ارسال ترافیک به سمت هر کسب و کار آنلاینی ایفا می کنند. مدیریت راحت صفحات به شما اجازه می دهد تا عنوان های صفحه، آدرس های مناسب، توضیحات متا برای هر محصول مجموعه و مطلب وارد کنید. ساخت اتوماتیک نقشه سایت به رتبه گیری شما در نتایج موتورهای جستجو سرعت می بخشد.

طراحی سایت فروشگاهی سازگار با موبایل
تیم فنی ما به این موضوع واقف است که روند کار با اینترنت و وب سایت ها به سمت استفاده بیشتر از موبایل رفته است. طراحی ریسپانسیو یا واکنشگرا (RWD) آینده طراحی است. بنابراین ما فروشگاه های اینترنتی خود را کاملا ریسپانسیو و با توجه به رفتار کاربر طراحی می کنیم تا بتوانیم فروش بیشتری داشته باشیم و بهترین ROI ممکن را به دست آوریم.

رابط کاربری کاربر دوستانه
ظاهر جذاب فروشگاه اینترنتی شما می تواند تفاوت های بزرگی در فروش شما ایجاد کند. نوآوری یکی از دغدغه های اصلی ماست.
توسعه دهندگان ما با توجه به نیاز شما و علم روز دنیا طراحی های باشکوهی انجام میدهند. با استفاده از ناوبری زیبا و ساده می توان به راحتی کاربران را به صفحات مورد نظر رساند و اقدام مورد نظر خود را از آنها گرفت.

درگاه پرداخت آنلاین ایمن و راحت
مشاوران ما برای طراحی سامانه های پرداخت آنلاین سریع، راحت و ایمن تمام تلاش خود را می کنند تا پرداختی های شما با اطمینان کامل انجام شود.
طراحی به صورت خلاقانه با حفظ تمام اصول امنیتی برای رسیدن به هدف کلی وب سایت شما اجرا خواهد شد.

مراحل پرداخت سریعتر
ما مطمئن خواهیم شد که مکانیسم پرداخت سایت فروشگاهی شما به شکلی باشد که لبخند و لذت خرید را برای کاربران فرآهم کند. پرداخت هوشمندانه، ایمن و بروز شده مشتریان را به خرید و جذب بیشتر علاقه مند می کند. نگه داشتن و حفط مشتریان یکی از اصول مهم هر کسب و کاری است. ما یک سیستم پرداخت طراحی می کنیم که با ۲ یا ۳ مرحله به صورت آسان و لذت بخش قابل انجام باشد. از بین بردن آشفتگی و ساده کردن مسائل به رشد کسب و کار شما کمک خواهد کرد.

پشتیبانی فنی
ما نیاز به پشتیبانی فنی مورد نیاز در زمان مناسب را درک می کنیم تا فروشگاه اینترنتی شما بدون مشکل به کار خود ادامه دهد و سفارشات مختلف از مشتریان را ثبت کند، به همین علت این سرویس را جزو خدمات خود قرار داده ایم. توسعه دهندگان ما به صورت کامل آموزش دیده اند تا در مواقع اضطراری وظایف خود را انجام دهند و مشکلات شما را رفع کنند. ما به پشتیانی و رفع مشکلات شما کاملا متعهد هستیم و این کار را یکی از وظایف اصلی خود می دانیم.

کسب و کار خود را به مرحله بعدی ببرید

کسب و کار خود را به مرحله بعدی ببرید
به مخاطبان خود یک تجربه عالی در استفاده از فروشگاه اینترنتی را بدهید. بدون وقفه محصولات و یا خدمات خود را در دستان آنها قرار دهید.
وقتی صحبت به طراحی فروشگاه اینترنتی و یا بازنگری یک فروشگاه اینترنتی می رسد، شما باید به دنبال یک تیم باشید که تخصص و تجربه را با هم داشته باشند و بتوانند بهترین راهکارهای فروش آنلاین را به شما ارائه دهند. تیمی که درک عمیقی از رفتار مخاطبان و نیازهای آنها داشته باشد.
نیشاوب تشکیل شده از تیمی که به صورت تخصصی بر روی تجارت الکترونیک تمرکز کرده است.
هدف ما از ارائه همه خدمات از قبیل طراحی و توسعه فروشگاه اینترنتی و دیجیتال مارکتینگ موفقیت کسب و کار شما در فضای آنلاین است. ما تمامی تلاش خود را می کنیم تا یک فروشگاه آنلاین با تمامی امکانات مورد نیاز شما پیاده سازی و آن را به موفقیت برسانیم.

در طول ۱۰ سال فعالیت در این حوزه پروژه های مختلف طراحی سایت فروشگاهی را به سرانجام رساندیم و تجربه مناسبی را کسب کرده ایم. این تجارب به ما کمک می کند تا موارد مورد نیاز طراحی فروشگاه های اینترنتی را بدانیم،راههای جذب ترافیک را بشناسیم و بازدید کنندگان را به خریدار تبدیل کنیم. با استفاده از طراحی ریسپانسیو فروشگاه های آنلاین ما برای استفاده در موبایل و تبلت به صورت کامل بهینه شده می باشند
با استفاده از یک پلت فرم قوی و جمع آوری همه امکانات مورد نیاز به صورت جامع، ما خرید از فروشگاه اینترنتی را برای خریداران بسیار جذاب و مدیریت را برای مدیران فروشگاه بسیار راحت کرده ایم.
ما میتوانیم فروشگاه های اینترنتی سفارشی را با امکانات ویژه برای هر نوع کسب و کاری و هر نوع نیازی پیاده سازی کنیم، فروش محصول یا عضویت، رزرو بلیط و یا هتل، پرداخت های سفارشی برای خدمات خاص و ….

نمونه کارهای طراحی سایت فروشگاه آنلاین

5/5 (3 Reviews)