طراحی سایت فروشگاهی

چرا باید آنلاین شویم؟

چرا فروشگاه آنلاین؟

 

به یک آژانس با تجربه برای طراحی سایت فروشگاهی خود نیاز دارید؟ خدمات طراحی فروشگاه اینترنتی نیشاوب ، بسیاری از کسب و کارهای آنلاین را در مسیر رشد قرار داده است.

از ما بخواهید:

 • توسعه و طراحی فروشگاه آنلاین همراه با سفارشی سازی
 • پشتیبانی فنی بعد از ساخت فروشگاه اینترنتی
 • وارد کردن محتوای متناسب فروشگاه اینترنتی و مدیریت آن
راحی سایت فروشگاهی

ما اینجا هستیم تا با مشاوره رایگان به شما بهترین سایت فروشگاهی مناسب کسب و کارتان را معرفی کنیم. با کارشناس ما صحبت کنید:

شماره تماس: ۰۱۱۴۴۴۲۰۵۶۴ ۰۹۹۰۹۱۵۵۰۱۵

 

راهنمای شما برای ورود به بازار آنلاین خواهیم بود

افزایش فروش

افزایش تعداد مشتریان

فروش ۲۴ ساعته

ساخت سایت فروشگاهی

چرا باید به فکر طراحی سایت فروشگاهی برای کسب و کارتان باشید؟

اگر می‌خواهید کسب و کار شما رشد کند و فعالیت خود را توسعه دهید باید بتوانید مشتریان جدید به دست بیاورید و ارتباط خود را با مشتریان فعلی حفظ کنید که با ساخت سایت فروشگاهی می‌توانید به این موضوع دست پیدا کنید.
ساخت یک فروشگاه اینترنتی و کسب و کار آنلاین، به شما اجازه می‌دهد تا از محدودیت‌های فیزیکی عبور کنید و در عین حال فروش محصولات و یا خدمات خود را افزایش دهید. در ادامه به چند دلیل برای ساخت وب سایت فروشگاهی اشاره کردیم:

۱- جمع آوری سرنخ و اطلاعات مشتری برای ایمیل مارکتینگ

ما می‌دانیم که جمع آوری اطلاعات و ایمیل افراد کاری سخت است، اما روش‌هایی که در فضای آنلاین استفاده می‌شود بسیار کارآمد بوده و با طراحی سایت فروشگاهی می‌توان اطلاعات مورد نیاز را به دست آورد تا برای اهداف بعدی کسب و کار از آنها استفاده کرد. به دست آوردن سرنخ‌های با کیفیت به شما کمک می‌کند تا بتوانید با استفاده از ایمیل مارکتینگ این سرنخ‌ها را به مشتری تبدیل کنید.

۲- دسترسی به مشتریان جدید از طریق موتورهای جستجو

یکی از عوامل اصلی موفقیت فروشگاه های فیزیکی موقعیت مکانی آن است. اگر فروشگاه شما در یک موقعیت خوب نباشد، به دست آوردن مشتریان جدید بسیار سخت خواهد شد. داشتن یک کسب و کار آنلاین یا فروشگاه اینترنتی مانند داشتن یک فروشگاه فیزیکی است اما به جای اینکه آدرس فیزیکی شما موقعیت کسب و کار شما را مشخص کند کسب رتبه در موتورهای جستجو موقعیت کسب و کار شما را مشخص می‌کند و نمایش می‌دهد. در طراحی سایت فروشگاهی با استفاده از موتورهای جستجو مشتریان بالقوه که از روبروی فروشگاه شما عبور نکرده اند یا اسمی از کسب و کار شما نشنیده‌اند توانایی پیدا کردن شما را دارند. شما با ساخت سایت فروشگاهی می‌توانید کسب و کار خود را به این افراد نشان داده و آنها را تبدیل به مشتری خود کنید.

۳- فروش گسترده با ارائه تخفیف‌های ویژه

با طراحی فروشگاه اینترنتی به راحتی می‌توانید تخفیف‌های ویژه خود را اجرا کنید. همینطور با استفاده از این روش به راحتی می‌توانید اطلاعات را از مخاطبین خود دریافت کنید. تخفیف‌های ویژه در کوتاه مدت به شما کمک می‌کند تا فروش خود را افزایش دهید و در بلند مدت به شما توانایی ارتباط مجدد با مشتریان قدیمی خود را می‌دهد.

۴- فروش در هر مکان و زمانی برای مشتری فراهم کنید

افراد زیادی علاقه به خرید آنلاین دارند و به دلایل مختلف از قبیل ترافیک، زمان، و موقعیت و … این سبک از خرید را ترجیح می‌دهند. به یاد داشته باشید که فروشگاه اینترنتی شما همیشه باز است. صرف‌نظر از دلایل شخصی، روند خریدها نشان می‌دهد روز به روز علاقه مردم به خرید آنلاین بیشتر شده و افراد بیشتری محصولات و یا خدمات مورد نیاز خود را از فروشگاه‌ اینترنتی تهیه می‌کنند. افرادی هم که ترجیح می‌دهند محصولات را از نزدیک ببینند و بخرند، ممکن است برای کسب اطلاعات بیشتر از محصولات، به اینترنت مراجعه کنند و به همین طریق با فروشگاه آنلاین شما آشنا شده و برای خرید به فروشگاه فیزیکی شما سر بزنند.

کدام روش مناسب فروشگاه اینترنتی است؟ سایت ساز یا سایت کدنویسی شده؟

برای ساخت سایت فروشگاهی دو روش متداول موجود است. سایت سازها، طراحی سایت اختصاصی و کدنویسی شده. 

در روش اول سازندگان وب سایت قالب‌های آماده‌ای را ارائه می‌دهند. اما روش دوم کدنویسی است، کمی زمانبر، انعطاف پذیرتر و البته هزینه طراحی سایت فروشگاهی نیز بیشتر است. در مقابل استفاده از یک سازنده سایت سرعت بیشتری دارد، تلاش کمتری احتیاج دارد، اما قطعا محدودیت آنها بیشتر است. معمولا بسیاری از کاربران روش دوم را  ترجیح می‌دهند.

انتخاب روش مناسب تضمین می‌کند، سایت شما به خوبی اجرا می‌شود. برای انتخاب به اهداف خود دقت کنید، اگر اهداف ویژه‌ای در طراحی سایت فروشگاهی دارید، حتما کدنویسی را انتخاب کنید، فروشگاه اینترنتی خود را به یک گروه متخصص بسپارید. همچنین به بودجه و زمان برای طراحی و اجرا توجه کنید.

طراحی سایت فروشگاهی

ساخت و توسعه برند

برند خود را بسازید
به راحتی برند خود را در فضای آنلاین بسازید و آن را مدیریت کنید. از مزیت های فضای دیجیتال به نفع کسب و کار خود بهره ببرید.

فروش

در هر نقطه ای فروش داشته باشید محصولات یا خدمات خود را جایی بفروشید که بازار هدف شما هستند. علاوه بر آن سطح دسترسی خود را به افراد افزایش دهید.

رشد

رشد بدون محدودیت را تجربه کنید با استفاده از زیرساخت تجارت الکترونیک رشد فزاینده و بی نهایت را برای کسب و کار خود میسر کنید.

خدمات طراحی سایت فروشگاهی ما برای موفقیت آنلاین شما:

یک سایت فروشگاهی استاندارد دارای چندین لایه از عملکرد است؛ از جمله یک سرور برای میزبانی یک فروشگاه، درگاه پرداخت، یک پایگاه داده موجودی و…
چند مورد مهم در ساخت سایت فروشگاهی که کارشناسان ما درنظر می‌گیرند:

 • محصولات و مجموعه‌های نامحدود

تنوع محصولات برای انتخاب باعث علاقه مندی مشتری به فروشگاه خواهد شد. راه حل‌های تجارت الکترونیک ما به شما امکان اضافه کردن محصولات و دسته بندی‌های نامحدود را می‌دهد. با استفاده از رابط کاربری مناسب به راحتی قابل مدیریت می‌باشد.

 • مدیریت آسان

برای ساخت سایت فروشگاهی ما از پلت فرم دیجیتال مارکتینگ استفاده می‌کنیم. این پلت فرم ها به راحتی قابل مدیریت هستند و برای یک شخصی که فنی نباشد هم به عنوان مدیر فروشگاه مناسب است. همچنین یک عضو از مجموعه را برای مدیریت جنبه‌های مختلف وب سایت به صورت کامل آموزش می‌دهیم، علاوه بر این یک فایل آموزشی به عنوان راهنما برای هر تغییر و تحولی به مدیر فروشگاه ارائه خواهد شد.

 • طراحی خاص

طراحی سایت فروشگاهی خود را به ما بسپارید. تبدیل بازدید کننده به خریدار یکی از دغدغه‌های اصلی ما است. با طراحی رابط کاربری عالی، صفحات واضح محصول و با استفاده از پرداخت تک صفحه ای همه چیز آماده است تا شما محصولات و خدمات خود را به مصرف کننده نهایی ارائه کنید و بهترین استفاده ممکن از طراحی فروشگاه اینترنتی خود را ببرید.

 • سئو و بهینه سازی سایت فروشگاهی

مدیریت راحت صفحات به شما اجازه می‌دهد تا عنوان های صفحه، آدرس‌های مناسب، توضیحات متا برای هر محصول مجموعه و مطلب وارد کنید. ساخت اتوماتیک نقشه سایت به رتبه گیری شما در نتایج موتورهای جستجو سرعت می‌بخشد.
ما ساختار سایت، سرعت بارگذاری وب سایت، محتوا و موارد دیگر را در طول ساخت سایت فروشگاهی در نظر می‌گیریم.

 • طراحی سایت فروشگاهی سازگار با موبایل

تیم فنی ما به این موضوع واقف است که روند کار با اینترنت و وب سایت‌ها به سمت استفاده بیشتر از موبایل رفته است. بنابراین ما طراحی فروشگاه آنلاین را کاملا ریسپانسیو و با توجه به رفتار کاربر می‌سازیم تا بتوانید فروش بیشتری داشته باشید و بهترین ROI ممکن را به دست آورید.

 • رابط کاربری کاربرپسند

طراحی سایت فروشگاهی برای خرید مشتریان است، پس باید برای آنها ساده، منسجم و زیبا باشد.
یعنی کاربر نباید در سایت شما بپرسد که حالا کجا بروم و چطور بروم؟ اگر این کار را به درستی انجام شود، شانس تعامل با مخاطبان بیشتر است.
توسعه دهندگان ما با توجه به نیاز شما و علم روز دنیا طراحی‌های منحصرببه فردی انجام می‌دهند.

 • فرایند پرداخت راحت

ما مطمئن خواهیم شد که مکانیسم پرداخت سایت فروشگاهی شما به شکلی باشد که لبخند و لذت خرید را برای کاربران فرآهم کند.
پرداخت هوشمندانه، ایمن و بروز شده مشتریان را به خرید و جذب بیشتر علاقه مند می‌کند. نگه داشتن و حفط مشتریان یکی از اصول مهم هر کسب و کاری است. ما در طراحی سایت فروشگاهی ، با ۲ یا ۳ مرحله فرایند پرداخت را به صورت آسان و لذت بخش برای مشتری درآورده. ساده کردن به رشد کسب و کار شما کمک خواهد کرد.

 • پشتیبانی فنی

یکی از مسائل مهم بعد از طراحی سایت فروشگاهی بحث پشتبانی سایت است. به همین علت این سرویس را جزو خدمات خود قرار داده‌ایم. کارشناس ما به صورت کامل آموزش دیده تا در مواقع اضطراری مشکلات شما را رفع کند. ما به پشتیانی و رفع مشکلات شما کاملا متعهد هستیم و این کار را یکی از وظایف اصلی خود می‌دانیم.

قیمت طراحی سایت فروشگاهی

هزینه ساخت سایت فروشگاهی ، بسته به کیفیت کار دارد. قیمت طراحی سایت فروشگاهی به نوع سایت وامکانات فروشگاه شما تعیین می‌شود. اگر سایت اختصاصی بخواهید هزینه بالاتری دارد.

قیمت طراحی سایت فروشگاهی

پروپوزال طراحی سایت فروشگاهی

اگر قصد ساخت سایت فروشگاهی دارید ، توسعه دهنده‌ای را انتخاب کنید که بهترین طرح یا پروپوزال حرفه‌ای همراه با اطلاعات پیش‌نیاز را در اختیار شما قرار می‌دهد.
برای داشتن یک دید کلی از اجرای ساخت فروشگاه اینترنتی و ارزیابی فنی، پروپوزال طراحی سایت فروشگاهی پیشنهادی با بررسی کسب و کار شما در اختیارتان قرار داده می‌شود.

محتوای پروپوزال شامل موارد زیر است:

 •  درباره مجموعه
 • نیشاوب و سابقه آن
 •  شرح نیاز کسب و کار شما به طراحی سایت فروشگاهی
 •  هدف از ساخت فروشگاه اینترنتی
 •  ویژگی‌های یک فروشگاه آنلاین
 •  مشخصات فنی پروژه
 •  فرآيند انجام کار طراحی سایت فروشگاهی
 •  امکانات ما در ساخت سایت فروشگاهی
 •  زمانبندی اجرای پروژه
 •  بسته پیشنهادی ما برای شما
 •  برآورد هزینه دقیق پروژه
 •  شرایط پرداخت
 • هزینه ها
 •  تعهدات ما به شما
 •  و…

چرا نیشاوب را انتخاب کنید؟

وقت می‌گذاریم

ما برای درک اهداف تجاریتان به شما گوش می‌دهیم.

تجربه

در طول ۱۰ سال فعالیت در این حوزه پروژه‌های مختلف طراحی سایت فروشگاهی را به سرانجام رساندیم و تجربه مناسبی را کسب کرده‌ایم.

تحویل به موقع

زمان‌های واقع بینانه تعیین می‌کنیم و به آنها پایبند هستیم.

اگر کسب و کار بزرگ و کوچکی هستید که به دنبال توسعه یک وب سایت فروشگاهی سفارشی هستید، نیشاوب راه حل‌هایی برای کمک به شما در دستیابی به اهداف خود در مقیاس بزرگ ارائه می‌کند.
از مشاوره اولیه، توسعه و اجرای حرفه‌ای و خلاقانه را دربرمی‌گیرد. فروش محصول یا عضویت، رزرو بلیط و یا هتل، پرداخت‌های سفارشی برای خدمات خاص و هر نوع نیاز که دارید.
با استفاده از یک پلت فرم قوی و جمع آوری همه امکانات مورد نیاز به صورت جامع، ما خرید از فروشگاه اینترنتی را برای خریداران بسیار جذاب و مدیریت را برای مدیران فروشگاه بسیار راحت کرده‌ایم.

یک قدم کسب و کار خود را جلو ببرید.

برای سفارش طراحی سایت فروشگاهی همین الان اقدام کنید. برای مشاوره رایگان طراحی سایت و درخواست خدمات با ما تماس بگیرید:

۰۹۹۰۹۱۵۵۰۱۵ – ۰۱۱۴۴۴۲۰۵۶۴

سوالات متداول

بستگی دارد که چه امکاناتی بخواهید. 

هزینه طراحی سایت یک قیمت پایه دارد ولی با توجه به اختصاصی بودن برخی هزینه متفاوت است.

پشتیبانی طراحی سایت بعد از ۳ ماه است. اما برای ادامه پشتیبانی می‌توانید، آن را تمدید کنید.

در وب سایت کاربران اطلاعات را مصرف می‌کنند و درخواست‌های عضویت در خبرنامه، تکمیل فرم و تماس ارائه می‌کنند. در فروشگاه اینترنتی یک سایت با عملکرد متفاوت است، زیرا به مردم امکان خرید و پرداخت انلاین می‌دهد.

5/5 (3 Reviews)