مزیت دیجیتال مارکتینگ

بازاریابی دیجیتال چیست؟

دیجیتال مارکتینگ چیست

 بازاریابی دیجیتال یا دیجیتال مارکتینگ مجموعه همه فعالیت ها و ابزارهایی است که برای معرفی و بازاریابی محصول یا خدمات شما در فضای دیجیتال اعم از اینترنت، موبایل و کلیه ابزارهای دیجیتال مورد استفاده قرار می گیرد.

شرکت ها با استفاده از کانال های ارتباط دیجیتالی مثل موتور های جستجو، شبکه های اجتماعی، ایمیل و وب سایت می توانند برای ارتباط با مشتری فعلی و به دست آوردن مشتریان جدید فعالیت کنند.

شروع کنید

پروژه های ما

مزیت دیجیتال مارکتینگ چیست؟ با نیشاوب شرکت دیجیتال مارکتینگ مازندران (بازاریابی دیجیتال مازندران) همراه باشید 

اگر از روش های قدیمی برای تبلیغات کسب و کار خود استفاده می کنید، احتمالا بعد از مدتی دلسرد خواهید شد چون نمی توانید نتیجه ای که مد نظرتان است را بدست آورید، شما بر روی بیلبورد، مجله های آگهی، تراکت و …. هزینه می کنید اما نرخ تبدیل کمی بدست می آورید. اگر آماده اید که این روش را تغییر دهید، به جای درستی آمده اید.

نیشاوب یک شرکت دیجیتال مارکتینگ در استان مازندران ( دیجیتال مارکتینگ مازندران ) است، ما می توانیم به کسب وکار شما کمک کنیم تا با استفاده از استراتژی های بازاریابی اینترنتی بازدید کننده های بیشتری را جذب کنید تا بتوانید آنها را به مشتری تبدیل کنید. در این مطلب ما به به چهار مزیت دیجیتال مارکتینگ اشاره می کنیم و همینطور به شما کمک می کنیم تا بهترین شرکت را برای همکاری با کسب وکار خود در بازاریابی دیجیتال پیدا کنید. اگر می خواهید اطلاعات بیشتری بدست آورید تا پایان این مطلب همراه ما باشید.

بازاریابی دیجیتال مازندران

۴ مزیت دیجیتال مارکتینگ

اگر شما در حال خواندن این مطلب هستید احتمالا علاقه دارید تا بدانید یک شرکت بازاریابی دیجیتال چه خدماتی را به شما ارائه می دهد؟ می خواهید بدانید که چطور سرمایه گذاری بر روی خدمات بازاریابی آنلاین به نفع شرکت شما خواهد شد؟ آیا به اندازه ای که هزینه می کنید می ارزد؟ این پرسش ها به درستی مطرح شده اند و ما برای پاسخ دادن به شما ۴ مزیت اصلی سرمایه گذاری در بازاریابی دیجیتال را برای شما لیست کرده ایم.

فایل صوتی مزیت دیجیتال مارکتینگ این آموزش را برای شما آماده کردیم

digital-marketing-mazandaran

۱- بیشترین بازده را از سرمایه خود بدست می آورید

بازاریابی دیجیتال گزینه های زیادی را در اختیار شما قرار می دهد تا بتوانید بیشترین بازگشت سرمایه (ROI) را داشته باشید. بازاریابی سنتی چنین ویژگی ندارد، اگر شما بخواهید از هر یک از روش های بازاریابی استفاده کنید تا نتایجی مشابه بدست آورید بدون شک باید چندین برابر هزینه کنید. متدهای بازاریابی سنتی مثل تبلیغات تلویزیونی، مجله، روزنامه، بیلبورد گران هستند، در حال حاضر که ما این مطلب را می نویسیم هزینه ۳۰ ثانیه تبلیغ در تلویزیون (شبکه ۳) به طور میانگین چیزی در حدود ۱۰۰ میلیون هزینه کنید

در مقایسه با این هزینه ها اصلی ترین مزیت دیجیتال مارکتینگ هزینه پایین آن است. بهینه سازی سایت برای موتور های جستجو و بازاریابی محتوا در وب می توانند کسب و کار شما را متحول کنند. انجام این کار برای شما از نظر مالی رایگان است و تنها در صورتی هزینه می کنید که از یک شرکت بازاریابی دیجیتال کمک بگیرید. اگر شما به دنبال یک روش مقرون به صرفه هستید تا مشتریان بیشتری بدست آورید و به صورت آنلاین پول در بیاورید دیجیتال مارکتینگ بهترین گزینه ممکن است و نیشاوب به عنوان اولین شرکت ارائه دهنده بازاریابی دیجیتال در مازندران و شمال کشور آماده ارائه خدمات به شما می باشد.

۲- سرنخ های با کیفیت تر

یک از دیگر مزیت دیجیتال مارکتینگ این است که به شما کمک می کند تا افرادی که به محصول یا خدمات شما علاقه دارند را پیدا کنید، بدین صورت می توانید ترافیک و سرنخ های با کیفیتی را بدست آوررید. وقتی شما از روش های سنتی بازاریابی مثل بیلبورد استفاده می کنید هیچ گارانتی ای وجود ندارد که هر کسی که تبلیغ شما را می بیند جزو بازار هدف شما باشد. با این حال، بازاریابی دیجیتال افرادی را هدف قرار می دهد که به آن محصول یا خدمتی که شما پیشنهاد می دهید علاقه مند هستند، به همین دلیل بازاریابی دیجیتال بسیار تاثیرگذار است. شما می توانید به طور دقیق مخاطبان خود را هدف قرار دهید بدن اینکه پول خود را بر روی کسانی هزینه کنید که به محصول یا خدمات شما علاقه ای ندارند. این موضوع به این معنی است که سرنخ های باکیفیت بدست آمده از دیجیتال مارکتینگ با احتمال بالایی، افرادی هستند که به مشتریان شما تبدیل خواهند شد. اگر بخواهیم به صورت دقیق تر بگوییم میتوان گفت نرخ تبدیل بازدیدکنندگان به مشتری در این روش درصد بالاتری نسبت به سایر روش ها دارد.

۳- سطح دسترسی خود را افزایش دهید

دیجیتال مارکتینگ به شما کمک می کند به افراد بیشتری دست پیدا کنید که با روش های سنتی این کار شدنی نیست. ۹ نفر از هر ۱۰ نفر فرد بالغ در اینترنت حضور دارند. تعداد کاربران اینترنت در دنیا ۳۹۴۰۱۷۰۰۰۰ نفر می باشند. این عدد برای کاربران اینترنت در سال ۹۶، ۴۲۵۰۰۰۰۰ نفر می باشد. این آمار نشان می دهد که اکثریت بازار هدف شما در اینترنت حضور دارند و شما به راحتی با بازاریابی دیجیتال می توانید به آنها دست پیدا کنید. با استفاده از بازاریابی دیجیتال می توانید بهتر کسب وکار خود را در معرض دید قرار دهید، این موضوع به شما کمک می کند تا ترافیک بیشتری را برای سایت خود بدست آورید، نرخ تبدیل بیشتری داشته باشید و در نهایت درآمد بیشتری برای کسب و کار خود بدست آورید.

۴- قابل سنجش

یکی از بهترین بخش های مزیت دیجیتال مارکتینگ قابل سنجش بودن آن است. در بازاریابی سنتی این موضوع خیلی سخت است که شما بتوانید بفهمید یک فرد از چه طریقی کسب وکار شما را پیدا کرده است و کدام روش تبلیغ شما موثر بوده است؟ با استفاده از دیجیتال مارکتینگ شما می دانید که یک شخص چه طور به سایت شما آمد، شما می توانید ببینید که بازدید کننده از شبکه های اجتماعی، تبلیغات کلیکی و یا نتایج ارگانیک موتور جستجو به وب سایت شما وارد شده است. قابل سنجش بودن برای کسب و کارها عالیست زیرا شما می توانید نتایج را ببینید. شما متوجه خواهید شد که به درستی بر روی ابزار خود هزینه کرده اید یا اینکه باید تغیراتی را در روش کار ایجاد کنید. وقتی نتایج را آنالیز کنید با توجه به اطلاعات بدست آمده می توانید بر روی کمپین خود تغییرات مناسبی را داده تا اینکه بازگشت سرمایه خود را از قبل هم بیشتر کنید.

چطور بهترین شرکت دیجیتال مارکتینگ را پیدا کنیم؟

اگر می خواهید یک شرکت دیجیتال مارکتینگ خوب پیدا کنید از خود این سوالات را بپرسید:

۱- آیا آن شرکت در نتایج جستجو رتبه دارد؟ اگر آن ها بخواهند رتبه وب سایت شما را با روش هایی مثل سئو (SEO) بالا ببرند، خودشان هم باید رنک خوبی داشته باشند. اگر یک شرکت نتواند این کار را برای خودش انجام دهد پس برای انجام کار شما هم به مشکل خواهند خورد.

۲- آیا آن شرکت نظرات مشتریان خود را منتشر می کند؟ فقط این که یک شرکت از خدمات خود تعریف کند کافی نیست باید مدرک داشته باشد. نظرات مشتریان مدرکی دال بر موفقیت شرکت و خوشحالی و رضایت مشتریان آنها می باشد. شرکتی که شما انتخاب می کنید باید تعداد زیادی نقد و نظر مشتری داشته باشد.

شرکت بازاریابی دیجیتال در مازندران
مشاوره کسب و کار در مازندارن

۳- آیا شرکت تجربه کافی در این زمینه دارد؟ شما می خواهید شرکتی را انتخاب کنید که در حوزه کاری خود تجربه بالایی داشته باشد. تیم های اجرایی شرکت خاص بودن هر کسب وکار را ملاک قرار داده و بر اساس آخرین ترفندهای روز آن صنعت فعالیت کنند. شما به شرکتی نیاز دارید که به شما یک برنامه ریزی دیجیتال بر اساس کسب وکار خاص شما ارائه کند.

بزرگترین شرکت های مازندران

نیشاوب یکی از برترین شرکت های دیجیتال مارکتینگ در مازندران است. این شرکت پروژه های مختلفی را در بابل و بابلسر و ساری و قائم شهر و آمل و نور و محمود آباد انجام داده است. یکی از پروژه های طراحی سایت فروشگاهی بابل این مجموعه سایت فروشگاه اینترنتی رویسا می باشد.

یکی دیگر از پروژه های دیجیتال مارکتینگ بابلسر طراحی سایت بابلسر (فنی و حرفه ای) می باشد

اگر شما هم می خواهید تا از مزیت دیجیتال مارکتینگ در مجموعه خود استفاده ببرید برای مشاوره کسب و کار در مازندران با ما ارتباط برقرار کنید

برندینگ در مازندران هم یکی از خدمات نیشا وب می باشد مشاهده فیلم :

چرا باید کسب و کار اینترنتی راه اندازی کنیم ؟

آژانس دیجیتال مارکتینگ مازندران – نیشا وب

درخواست مشاوره

برای کسب اطلاعات بیشتر درخواست مشاوره خود را ارسال کنید و یا با ما در تماس باشید.

مشاوره               01135750095

4.9/5 (10 Reviews)