بهینه سازی وب سایت – سئو

اول باشید
سئو در مازندران ؟! اگر شما یک کسب و کار عالی و یک وب سایت خوب دارید پس می خواهید که دیده شوید.

برای مثال شما یک شرکت در مازندران هستید و می خواهید افراد کسب و کار شما را پیدا کنند.

بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو (سئو) بهترین روش برای این است که افراد کسب و کار شما را پیدا کنند.

سئو فعالیتی است که نیازمند کار و زمان است. بعضی اوقات شما برای انجام این فعالیت ها وقت کافی ندارید اما می خواهید از مزایای آن بهره ببرید، اینجاست که ما به شما کمک خواهیم کرد.

بزرگترین شرکت های مازندران از این روش برای رشد کسب و کار خود استفاده می کنند.

نیشاوب یک شرکت دیجیتال مارکتینگ با خدمات کامل است که در انجام خدمات SEO سئو در مازندران تخصص دارد. ما به مشتریان کمک خواهیم کرد تا وب سایت شما را پیدا کنند بنابراین می توانید تمام انرژی خود را بر روی کسب وکار خود متمرکز کنید. ما طرح هایی را سازمان دهی می کنیم که به بهترین شکل برای شما عمل خواهند کرد. اگر برای تبدیل شدن به یک شرکت پردرآمد آماده هستید، می فهمید چطور خدمات SEO ما می تواند برای رسیدن به این هدف به شما کمک کند.

سئو در مازندران
اصول اولیه سئو

SEO چگونه عمل میکند؟

SEO فرآیند بهینه کردن وب سایت و بالا بردن آن در رتبه بندی نتایج جستجو برای کلمات کلیدی و اصطلاحات مربوط به کسب و کارتان است.

چگونه SEO شما را در صدر تمام جستجوها قرار می دهد؟

در شرکت نیشاوب ما طبق الگوی R.O.C.K.E.T عمل می کنیم.

جستجو

وقتی شما می خواهید در برنامه ما شرکت کنید، ما بررسی دقیقی در مورد شرکت شما انجام می دهیم. ما می خواهیم شما و شرکت تان را بشناسیم تا مطمئن شویم که بتوانیم بهترین طرح SEO ممکن را برای شما برنامه ریزی کنیم. ما بیشتر از ۲۰۰ وب سایت که SEO را تحت تاثیر قرار می دهند برررسی می کنیم. ما همچنین نگاهی به رقبای شما داریم و یک تجزیه و تحلیل برای یک رقابت عمیق برای شما انجام می دهیم. ما تمام اطلاعات ممکن در مورد شما، رقبا و صنعت شما را جمع آوری می کنیم تا بتوانیم به نخو احسن در راستای پیشرفت فعالیت شما از آن استفاده کنیم.

بهینه سازی

گام بعدی ما کمک برای یافته شدن وب سایت شما برای یافته شدن به صورت آنلاین برای افراد بیشتر است. ما تغییراتی را به وجود می آوریم تا به گوگل کمک کند وب سایت شما را بشناسد. ما از عنوان های در خور توجه، جزئیات دقیق استفاده و سایت شما را بروز رسانی می کنیم. این مسائل به شما کمک می کند در راه مسیر درست SEO گام بردارید.

محتوا

یک وب سایت عالی ملکه هست، اما محتوای آن شاه است.

هر چه محتوا بیشتر باشد شما در رده بندی بالاتری در SEO قرار خواهید گرفت. هر کسی که سایت شما را مشاهده می کند توقع دیدن مطالب با کیفیتی را دارد که برای خرید به آنها کمک کند. ما برای شما موضوعاتی را ارائه می دهیم تا بتوانید در مورد آنها مطلب بنویسید و بازدید کننده بیشتری راجذب کنید.

کلمات کلیدی

ما اهمیت انتخاب کلمات کلیدی مناسب را می دانیم و به شما کمک می کنیم تا کلماتی را پیدا کنید که بتوانند ترافیک (بازدیدکننده) را به سمت سایت شما سرازیر کنند.
ما همینطور کلمات کلیدی استفاده شده توسط رقبای شما را بررسی خواهیم کرد و برای شما یک گزارش و نقشه راه آماده می کنیم تا بتوانید کلمات کلیدی موثر را پیدا و استفاده کنید. روشهای متفاوت انتخاب کلمات کلیدی ما به شما کمک خواهند کرد تا ترافیک با ارزشی را برای سایت خود به دست آورید.

به دست آوردن رسانه و لینک :

اگر شما محتوای عالی دارید، پس می خواهید که مردم آن را ببینند. ما به شما کمک میکنیم تا محتوای خود را ارتقا دهید تا سایت های دیگر بخواهند آن را به اشتراک بگذارند و به شما لینک دهند. وقتی مردم بیشتری محتوای شما را ببینند، آنها سایت شما را می بینند، اطلاعات بیشتری درباره کسب وکار خود پیدا می کنید و در نهایت می توانید آنها را تبدیل به خریدار کنید.

ارزیابی کردن

اولین گام ما انتقال ترافیک به وب سایت شماست. اما کار ما همین جا به پایان نمی رسد. ما می خواهیم اطمینان حاصل کنیم که شما ترافیک با ارزشی به دست می آورید که در نهایت منجر به تبدیل می شود. ما هر چیزی را تست می کنیم تا مطمئن شویم کمپین های شما موثر واقع شده است. اگر در مرحله اول این اتفاق صورت نگیرد ما تغییرات را با توجه به اطلاعات به دست آمده انجام می دهیم تا بتوانیم بیشترین ارزش را برای کسب و کار شما خلق کنیم.

چرا شما به سئو (SEO) نیاز دارید؟

تصور کنید که شما در یک تعطیلات در یک شهر ناشناس به سر می برید. شما در حال لذت بردن از تعطیلات خود هستید که ناگهان یک دندان درد بد به سراغتان می آید. شما می دانید که باید به یک دندانپزشکی مراجعه کنید، خب چه کاری انجام می دهید؟
جستجو می کنید. شما در اینترنت برای یک داندانپزشک محلی جستجو می کنید. شما نظرات مردم را می خوانید تا بفهمید کدام دندانپزشک کارش بهتر است. در نهایت تصمیم خود را می گیرید و به یک دندانپزشکی مراجعه می کنید.
این ها مراحلی است که هر شخصی که به دنبال محصول یا خدماتی است که نیازش را برطرف کند پشت سر می گذارد. وقتی مردم به دنبال یک کسب وکاری مشابه شما می گردند، آنها از موتورهای جستجو کمک می گیرند تا بهترین کسب وکار ا پیدا کنند.
سئو (SEO) به این دلیل مهم است که کسب وکار شما در صدر نتایج جستجو نشان خواهد داد. اگر افراد کلمات کلیدی مرتبط با کار شما را جستجو کنند، می توانند شما را پیدا کنند و از خدمات یا محصولات شما استفاده کنند. بدون سئو (SEO) کسب وکار شما مشتریان زیادی را از دست خواهد داد.

هزینه انجام SEO وب سایت چقدر است؟

هزینه خدمات سئو (SEO) در هر شرکت بر اساس نوع پلن هایی که ارائه می کنند متفاوت است. برای دریافت هزینه SEO هیچ مقررات خاص یا استانداردی وجود نداردف پس قیمت پلن شما به اندازه کسب و کار شما و سرویس هایی که مورد نیاز شما است بستگی دارد.

در نیشاوب ما چندین پلن پیشنهاد می دهیم تا شرایط شما را پوشش دهیم. قیمت گذاری ما شفاف است و شما به طور دقیق خواهید دانست که پول شما چطور و کجا هزینه شده است.

چطور باید بدانم که پول من کجا سرمایه گذاری می شود؟

سیاست ما ۱۰۰% شفاف است. اگر شما قصد دارید پولتان را بر روی سئو سرمایه گذاری کنید ما می خواهیم که شما دقیقا بدانید پولتان کجا سرمایه گذاری می شود. ما به شما خواهیم گفت که هر تومان شما به کجا می رود و چطور قرار است که آن به رونق کسب و کار شما کمک کند؟

اجرا کردن SEO در یک شرکت ممکن است مشکل باشد. اگر اولین بار باشد که شما از خدمات سئو (SEO) برای شرکت خود استفاده می کنید ما درک می کنیم که پیدا کردن یک مورد مناسب برای کسب وکار شما کمی مشکل است.

ممکن است شما مطمئن نباشید که روال انجام کار به چه صورت است و یا چطور باید در مسیر درست گام بردارید. ما نهایت تلاش خود را می کنیم تا با ارائه هر چه بهتر اطلاعات به شما و بررسی جزییات کار شما خیال شما را از این بابت راحت کنیم، ما به شما خواهیم گفت مراخل انجام کار چیست و در پایان چه نتایجی به دست خواهید آورد.

بعلاوه ما خدمات با ضمانت SEO را به شما پیشنهاد می کنیم. اگر ما نتوانیم به اهدافی که برای شما تعیین کردیم برسیم تمام و کمال سرمایه اولیه شما را بر می گردانیم، بله ما بر روی کار خودمطمئن هستیم و با قاطعیت می گوییم که می توانیم نتایج مطبوع شما را برایتان فراهم کنیم.

چرا نیشاوب :

هدف ما این است که بهترین استراژی را برای کسب وکار شما پیاده کنیم تا بتوانید بالاترین نرخ ممکن ROI (بازگشت سرمایه) را بدست آورید.

ما مشتاق این هستیم که به شما کمک کنیم تا کسب و کارتان رشد کند.

صدرنشین باشید

با خیال راحت از خدمات سئو نیشاوب استفاده کنید

4.9/5 (8 Reviews)