طراحی سایت مازندران

آیا به دنبال روش های جدید برای افزایش فروش و توسعه کسب و کار خود هستید؟

برای شرکت های استان مازندران پیشنهادهای ویژه ای داریم

به شما کمک می کنیم تا با سرعت از رقبا پیشی بگیرید

چرا طراحی سایت در مازندران؟

طراحی سایت در مازندران یکی از اصلی ترین خدمات ارائه شده از طرف نیشا وب برای کسب و کارها و شرکت های  مازندران می باشد. بعد از آنالیز کسب و کار ما شرایط اجرای پروژه را به اطلاع شما می رسانیم.

برای خیلی از کسب وکارها، وب سایت اولین نقطه تعامل با مشتریان است و طرح وب سایت شما نقش مهمی در چگونگی درک افراد از کسب و کار شما بازی می کند.

اگر کسی کسب وکار شما را در وهله اول پیدا کند، اولین تاثیر در مورد کسب وکارتان را از وب سایت شما دریافت می کند. بنابراین خیلی مهم است که شما برای ساخت وب سایتی سرمایه گذاری کنید که بازدیدکنندگان بتوانند به راحتی اطلاعات مورد نظر خود رسیده و از استفاده از آن لذت ببرند.

در این صفحه ما این موضوع را بررسی می کنیم که چرا طراحی وب سایت خیلی مهم است و چطور برنامه های طراحی وب سایت نیشاوب به کسب و کار شما کمک می کند تا بتوانید مشتریان آنلاین بیشتری را بدست آورید.

بیاید شروع کنیم :

محتوای صفحه

چرا طراحی سایت

۸۸% افراد برای نصب یافتن محصول یا خدمات خود در اینترنت جستجو می کنند.

بیشترین بازگشت سرمایه را برای خود داشته باشید.

۴۲% از خریدران از اینترنت به عنوان اولین قدم برای کسب اطلاعات استفاده می کنند.

این آمار کاملا این موضوع را اثبات می کند که حضور در اینترنت برای هر نوع کسب و کاری بسیار واجب است.

سایت نیشاوب
قبلی
بعدی

چرا طراحی وب سایت خیلی مهم است ؟

در بیشتر مواقع، اولین تاثیر می تواند آخرین تاثیر باشد. اگر کسی وب سایت شما را ببیند و به نظرش نامناسب باشد بلافاصله دکمه برگشت را می زند و ممکن است هرگز به سایت شما برنگردد.
اگر شما می خواهید بازدیدکنندگان را جذب کنید و با سایت خود درگیر کنید، سایتتان باید هم از نظر ظاهری قابل قبول باشد (ui) و هم از نظر کاربری (ux) برای استفاده راحت باشد. 
موضوع فراتر استفاده از المان های گرافیکی است که نظر کاربر را جلب کند.اگر وب سایت شما قدیمی است و یا استفاده از آن سخت می باشد، بازدیدکنندگان برگشت خواهند کرد.کاربران به دنبال اطلاعات به روز و توانایی دسترسی آسان به آنها هستند پس این وظیفه شماست که این موقعیت را فراهم کنید.
در نیشاوب ما اهمیت یک وب سایت خوب را درک می کنیم، ما یک شرکت طراحی وب سایت در مازندران ( شمالی ترین نقطه ایران ) هستیم که به شما کمک خواهیم کرد تا به وب سایت رویایی خود دست پیدا کنید.

هزینه طراحی سایت

حالا که به اهمیت طراحی وب سایت عالی و حرفه ای پی بردید شاید برای شما سوال پیش بیاید که چه مقدار باید برای وب سایت خود هزینه کنید.
به دلیل اینکه کسب وکار شما نیازها و اهداف به خصوص دارد،هیچ گاه دو پروژه طراحی وب مشابه هم نیستند. 
این موضوع بدین معنی است که هیچ قیمت ثابتی برای کار طراحی سایت وجود ندارد.
نیشاوب چندین پلن طراحی سایت به شما پیشنهاد می دهد که با توجه به اهداف و بودجه مورد نظر شما می باشد. المان های قیمت ما بستگی به متغیرهای متعددی دارد مانند تعداد صفحات، سبک طراحی، کپی رایت و … .

بعضی از فاکتورهایی که بر روی قیمت طراحی وب سایت تاثیر می گذارند :

پشتیبانی سایت

حالا که به اهمیت طراحی وب سایت عالی و حرفه ای پی بردید شاید برای شما سوال پیش بیاید که چه مقدار باید برای وب سایت خود هزینه کنید.
به دلیل اینکه کسب وکار شما نیازها و اهداف به خصوص دارد،هیچ گاه دو پروژه طراحی وب مشابه هم نیستند. 
این موضوع بدین معنی است که هیچ قیمت ثابتی برای کار طراحی سایت وجود ندارد.
نیشاوب چندین پلن طراحی سایت به شما پیشنهاد می دهد که با توجه به اهداف و بودجه مورد نظر شما می باشد. المان های قیمت ما بستگی به متغیرهای متعددی دارد مانند تعداد صفحات، سبک طراحی، کپی رایت و … .

بعضی از فاکتورهایی که بر روی قیمت طراحی وب سایت تاثیر می گذارند :

۱- تعداد صفحات
تعداد صفحات که شما نیاز دارید برای شما طراحی شود به صورت مستقیم بر روی قیمت تاثیر دارد. اگر شما ۱۰صفحه نیاز دارید قیمت به طور قابل ملاحظه ای کمتر از طراحی ۱۰۰ صفحه می باشد. هر چقدر تعداد صفحات بیشتر باشد هزینه هم افزایش می یابد، یا به صورت ضرب المثل هرکه بامش بیش برفش بیشتر. 
۲- استایل سایت شما
بعضی شرکت های طراحی سایت از قالب های به خصوصی استفاده می کنند. آنها تعداد کمی از بخش ها و المان ها را تغیر می دهند و کار را در زمان کوتاهی تمام می کنند. در نیشا وب ما اعتقاد داریم که کسب و کار شما تک (خاص) می باشد و لیاقت طراحی سفارشی سایت را برای نشان دادنیه تاز بودن شما را دارد. طراحی وب سایت مازندران به صورت سفارشی توسط نیشاوب صورت میگیرد.
وب سایت سفارشی زمان بیشتری می برد، اما در پایان به ارزش آن مشخص می شود. شما نمی خواهید که سایت شما دقیقا مشابه ۱۰۰۰ کسب وکار دیگر شود. شما می خواهید کسب وکارتان لباس مختص به خود را بپوشد.
سرمایه گذاری در یک وب سایت سفارشی ارزش هزینه بیشتر رادارد چون کسب و کار شما از دیگر رقبا متمایز خواهد بود و شما می توانید بازدید کننده بیشتری به سایت خود جذب کنید.
۳- کپی رایتینگ
اگر برای شما صفحات طراحی شده باشد، احتمالا محتوای اختصاصی خود را در آن صفحات می خواهید.این موضوع می تواند بر روی قیمتی که برای طراحی سایت پرداخت می کنید تاثیر بگذارد.
۴- خدمات بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو (سئو)
داشتن یک وب سایت عالی کافی نیست، مردم باید سایت شمارا مشاهده کنند. وقتی شما وب سایت عالی خود را طراحی کردید باید بر روی خدمات سئو سرمایه گذاری کنید. سئو می تواند رتبه وب سایت شما را با استفاده از کلمات کلیدی تقویت کند بدین صورت افراد بیشتری می توانند کسب وکار و وب سایت زیبای شما را مشاهده کنند.

 

آماده اید که سایت ایده آل خود را با کمک نیشاوب بسازید؟

نیشاوب به عنوان یکی از برترین شرکت های طراحی وب سایت در استان مازندران به شمار می رود که برای کمک به رشد کسب و کارتان آماده است. ما به شما وب سایتی نمی دهیم که شبیه دیگر وب سایت ها باشد.

ما معتقدیم که کسب وکار شما منحصر به فرد است بنابراین وب سایت شما هم باید از این قاعده پیروی کند . طراحان تیم بازاریابی دیجیتال ما با هم همکاری می کنند تا بهترین وب سایت ها را برای شما طراحی کنند که بتوانید برند خود را شاخص کنید.

ما بر روی طرح بندی، محتوا، call to action، کار می کنیم تا بتوانیم بهترین بازگشت سرمایه (ROI) را برای شما به دست آوریم. تیم حرفه ای ما می تواند وب سایت ایده آلتان را به شما تحویل داده و آن را راه اندازی کند. بعد از راه اندازی وب سایت ما به طور مداوم آن را تست وکنترل می کنیم.

ما می خواهیم مطمئن شویم که وب سایت شما به بهترین شکل ممکن طراحی و راه اندازی شود. ما به طور مداوم صفحات سایت شما را بهبود داده تا آنها را برای شما و مخاطبانتان بهتر کنیم. اگر آماده هستید که وب سایت رویایی خود را داشته باشید، همین حالا با ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنیم.

 

نیشاوب یکی از برترین شرکت های طراحی سایت در مازندران که خدمات جامع دیجیتال مارکتینگ انجام میدهد. این شرکت پروژه های مختلفی را در بابل و بابلسر و ساری و قائم شهر و آمل و نور و محمود آباد انجام داده است.

یکی از پروژه های طراحی فروشگاه اینترنتی در بابل این مجموعه سایت فروشگاه اینترنتی رویسا می باشد.

طراحی سایت دانشگاه علامه امینی ، طراحی سایت سازمانی شورای شهر بهنمیر ، طراحی سایت سازمانی فنی و حرفه ای بابلسر ، طراحی سایت شرکتی مازند قوطی بخشی از نمونه کارهای طراحی سایت مازندران ما می باشد

برای مشاهده نمونه کارهای طراحی سایت در مازندران بر روی دکمه زیر کلیک کنید

اگر شما هم می خواهید تا سایت شما توسط یک شرکت طراحی سایت در مازندران انجام شود با ما ارتباط برقرار کنید یا از بخش مشاوره کسب و کار مازندران ما استفاده کنید

شرکت طراحی سایت مازندران – نیشا وب

درخواست مشاوره
برای کسب اطلاعات بیشتر درخواست مشاوره خود را ارسال کنید و یا با ما در تماس باشید.

تماس و مشاوره رایگان

۰۱۱۴۴۴۲۰۵۶۴ - ۰۱۱۴۴۴۲۰۵۶۳ ۰۹۹۰۹۱۵۵۰۱۵

از بخش نظرات سوالات خود را از ما بپرسید تا کارشناسان ما جواب شما را ارسال کنند.

4.8/5 (17 Reviews)

2 دیدگاه دربارهٔ «طراحی وب سایت»

    1. سلام،
      بله ما در همه شهر های استان مازندران خدمات طراحی سایت اختصاصی را ارائه می دیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.