سایت نیشاوب

چی شد که از نو طراحی کردیم؟

تقریبا اواسط سال ۹۷ بود که تصمیم گرفتیم برای سایت یه نسخه جدید طراحی کنیم که البته به دلیل ترافیک کاری تو اون تایم نمی تونستیم انجام بدیم، بعدش تصمیم گرفتیم که این کار در آخر سال انجام بدیم و تا شروع سال از نسخه جدید رونمایی کنیم.

ما توی اجرای کارامون بیش از حد وسواس داریم و تمام تلاش خودمون را می کنیم که هر کار بهترین کارمون باشه. اگه همین الان هم نسخه ۱ یا ۲ سایت نیشا وب را ببینید با اینکه برای چند سال پیش هستند بازم نشون دهنده کیفیت کار هستند ( البته به گفته دوستان، یه وقت خدایی نکرده فکر نکنید که داریم برای خودمون نوشابه باز می کنیما)

پیشنهاد مطالعه: چگونه از اینترنت پول در بیاوریم

ولی خب دیگه وقتش بود که نو نوار بشیم.

این نسخه سوم از سایت نیشاوب بود که طراحی میشد و در طول این زمان یه سری تغییرات در خدمات شرکت داشتیم که باید اونها را به درستی نمایش می دادیم. پس شروع به کار کردیم

از اوائل دی ماه جمع آوری اطلاعات شروع شد.
جمع آوری اطلاعات و بررسی ایده های مختلف و جمع آوری دیتای سایت قبلی را تقریبا تو ۲ ماه انجام دادیم. توی این بخش ساسان که مسئول تولید محتوامون هست خیلی زحمت کشید و ایده های مختلفی را بررسی کرد.

در نهایت یک فایل جامع از اطلاعات ، دسته بندی خدمات، سبک طراحی، لیست صفحات جدید و صفحات قدیمی برای ریدیزاین آماده کردیم.

یکی از اهداف اصلیمون در نسخه جدید سایت این بود که در عین سادگی و زیبایی تجربه کاربری مناسبی را برای کاربر رقم بزنیم. در کنارش میخاستیم به بهترین شکل ممکن خدماتمون را معرفی کنیم و نقطه مبهمی برای کاربران باقی نمونه و به

همزمان تصمیم گرفتیم دستی هم به هویت بصریمون بکشیم و یه مقدار تغییرش بدیم که اولین اقدامش طراحی لوگو جدید بود. ( این کار را به محمد سپردیم و به بهترین شکل ممکن انجامش داد.)

دیگه وقتشه کار را شروع کنیم

دست به کار شدیم ، تقریبا تمام بخش ها و کارها مشخص بود به خاطر همین طراحی و اجرا زمان کمتری برد. کار تقریبا آخر اسفند تموم شده بود ولی یه مقدار ریزه کاری مونده بود که تصمیم گرفتیم بمونه بعد از تعطیلات و نسخه جدید را ۱۵ فروردین راه اندازی کنیم.

کار را با استفاده از تسکولو جلو بردیم و بخش به بخش تکمیلش کردیم. ( ما تو نیشا وب خیلی وقت هست که از تسکولو برای مدیریت پروژه هامون استفاده می کنیم و بدجور هم ازش راضی هستیم قبلش هم از ترلو استفاده می کردیم)

بعد از طراحی نسخه جدید نوبت به افزایش سرعت بود. تا جایی که امکانش بود سایت را بهینه کردیم تا سرعت لود بالایی داشته باشه و از نتیجه به دست اومده هم خیلی راضی هستیم (اصلا یه وضعی، یوزپلنگی شده برای خودش)

آژانس رشد نیشا

همونطور که میدونید دیزاین خیلی سلیقه درش دخیل هست ولی تمام تلاش خودمون را کردیم که بتونیم بهترین کار ممکن را انجام بدیم.

الان تقریبا ۱ ماه گذشته و سایت فعال شده و ما آماده ایم که نظرات شما را بشنویم و ازشون استفاده کنیم.

پی نوشت۱: سری بخش ها هنوز کارش تموم نشده و داریم کم کم کارشون را انجام میدیم.

پی نوشت ۲ : همیشه تلاش می کنیم بروز باشیم و تغییرات را خیل سریع روی سایت پیاده سازی کنیم، معمولا هم بر اساس دیتای به دست اومده این تغییرات را انجام میدیم.

پیشنهاد مطالعه: طراحی و سئو سایت در ساری

5/5 (1 Review)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.