شرکت طراحی سایت مازندران

چطور بهترین شرکت طراحی سایت را پیدا کنید؟

زمان مطالعه: ۴ دقیقه

وقتی شما یک لیست کوتاه از ۵ تا ۷ بهترین شرکت های طراحی سایت دارید که با معیارهای شما سازگار هستند، باید با آنها ارتباط برقرار کنید، از آنها پروپوزال بخواهید و با دقت یکی از آنها را که بهترین گزینه برای کار شما است را انتخاب کنید.

در ادامه به نکاتی که در انتخاب بهترین شرکتهای طراحی سایت به شما کمک می‌کند، اشاره می‌کنیم.

 

اگر به دنبال یکی از بهترین شرکت های طراحی وب سایت در ایران هستید، آژانس رشد نیشاوب یکی از آنهاست. برای مشاوره رایگان طراحی سایت با ما تماس بگیرید:

۰۹۹۰۹۱۵۵۰۱۵ – ۰۱۱۴۴۴۲۰۵۶۴

 

شرکت طراحی سایت مازندران

 

ارتباطات: به نشانه های اولیه توجه کنید


وقتی که برای انتخاب شرکت طراحی وب سایت در مازندران تصمیم می‌گیرید، بهتر است ارتباطات را در مرحله اول بررسی کنید. از آن جایی که ارتباطات یک جاده دو طرفه است شما باید قادر باشید تا انتظارات خود را دقیق اعلام کنید.

جزییات اهداف خود و آنچه از سایت خود انتظار دارید را مشخص کنید. تنها در صورتی شرکت طراحی سایت درک متقابل از فعالیت شما دارد کار را شروع کنید.

این وظیفه طراح سایت است که از شما سوالات را بپرسد که به پاسخ های مناسب ختم شود. پس از آن شما می توانید تخصص هر توسعه دهنده وب را بر اساس این ارزیابی ها مشخص کنید. بعد از آن که اهداف خود را مشخص کردید، آنها برای شما پروپوزال آماده می‌کنند.
در پروپوزال ارائه شده باید دقیقا مشخص شده باشد که برای رسیدن به اهداف شما چطور به شما کمک خواهند کرد.

ارتباطات اولیه شما با طراح سایت بینش نسبی خوبی را نسبت به انرژی ای که در کار شما صرف می‌کنند، می دهد.


ارتباطات چیزی فراتر از تماس تلفنی، ارسال ایمیل و جلسه حضوری است. تمام سوالات خود را در ابتدا بپرسید. این بهترین فرصت برای به دست آوردن اطلاعات در مورد نحوه کار شرکت طراحی سایت است.

 

ارسال درخواست برای پیشنهادات بیشتر


اگر احساس می‌کنید که هر یک از شرکت های موجود در لیست شما در آزمون اولیه ارتباطات شکست خورده اند آنها را از لیست خط بزنید. عدم داشتن ابتکار در ارتباطات یک چراغ قرمز است که احتمالا مشکلات ارتباطی در زمان انجام پروژه نیز وجود خواهد داشت.
گزینه‌های دیگر لیست خود را بررسی کنید، و مطمئن شوید که از هر کدام پروپوزال پیشنهادی را دریافت کنید. البته فراموش نکنید که شما هم باید مسئولیت خود را انجام دهید و اطلاعات را به نحو احسن به شرکت طراحی سایت ارائه دهید.


به همه ی کاندید های خود به یک اندازه فرصت دهید تا به سوالات شما پاسخ دهند و سوالات مورد نیاز را از شما بپرسند. اگر بعضی از سوالات آنها توسط اعضای تیم شما بهتر جواب داده می‌شود، اجازه دهید تا با آنها ارتباط برقرار کنند تا اطلاعات بهتری را به دست آورند.

 

محافظت از اطلاعات محرمانه شما


اهمیت محافظت از اطلاعات محرمانه شما یکی از نکات مهم و ضروری برای قرارداد شرکت طراحی سایت است. اگر پروژه شما شامل اطلاعات حیاتی و مهم است (مثل ایده منحصر به فرد، متدولوژی های کسب و کار، یا رازهای تجارت شما) قبل از شروع قرارداد باید توافقنامه محرمانگی اطلاعات را امضا کنید. با این کار می توانید از بابت افشای اطلاعات خیالتان راحت باشد .

 

شرکت طراحی سایت در مازندران

 

در خواست نمونه کار

در حالی که شرکت طراحی سایت در حال آماده کردن پروپوزال شما است از آنها بخواهید که نمونه کارها و منابع خود را نیز مشخص کنند. تجربه کاری، شهرت شرکت و ثبت رکورد در انجام کار ۳ عاملی هستند که شما باید در تصمیم گیری خود مد نظر قرار دهید.

این به نفع شما است که یک پروفایل کامل از شرکت طراحی سایت به دست آورید با این کار می‌توانید بهترین تصمیم ممکن را برای اجرای پروژه خود بگیرید. برای دریافت نمونه کارها ، فقط آنهایی که با پروژه شما همخوانی دارند را بررسی نکنید از شرکت بخواهید تا دیگر نمونه کار های غیر مرتبط را نیز ارسال کنند.

با این درخواست شما طیف گسترده ای از کارها را می‌بینید و می توانید نتایج را مقایسه کنید.
شما می خواهید مطمئن شوید که شرکت مورد نظر توانایی و مهارت کافی برای به سرانجام رساندن پروژه شما را دارد و نه اینکه شما برای طراحی سایت خود هزینه کنید و نتیجه مورد نظر را به دست نیاورید. برای مثال شرکت نیشا وب در چندین مورد با شرکت هایی همکاری داشته است که به دلیل انجام نشدن کار توسط شرکت قبلی پروژه آنها نیمه کاره مانده و یا اصلا اجرا نشده است.


بعضی از نمونه کارهای آنها باید با نظر شما موازی با اهداف و خواسته های شما باشد. اگر آنها نمی توانند نمونه کاری به شما معرفی کنید باید مراقب باشید، این هم یک چراغ قرمز دیگر است. یک جای کار می‌لنگد. هر شرکت معتبر حداقل باید این درخواست را انجام دهد.


برای این مرحله زمان مناسبی را اختصاص دهید. عجله نکنید. ممکن است که وقت گیر به نظر بیاید اما مهم است و می تواند یکی از دلایل اصلی انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت است.
از آنها بپرسید که توسعه دهندگان چطور مشکلات ناخواسته را در زمان اجرای پروژه حل خواهند کرد؟
ارزیابی کاملی از مراحل انجام کار داشته باشید.

 

ارتباط با منابع

 

هر شرکت طراحی سایت چندین نمونه کار را برای شما ارسال می‌کند. یکی از کارهایی که برای انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت مازندران می‌توانید انجام دهید این است که با کارفرمایان قبلی آنها ارتباط برقرار کنید و سوالات زیر را از آنها بپرسید.

• آیا آن شرکت توانست انتظارات آنها را به طور کامل برآورده کند؟
• آیا وب سایت به اهداف مورد نظر خود رسید؟
• آیا طراحی سایت در زمان مورد نظر با بودجه تعریف شده تمام شد؟
• آیا آنها مجدد از این شرکت طراحی سایت برای کارهای آینده خود استفاده می کنند؟

فرقی نمی کند که چه نوع سایت بخواهید، سایت شرکتی ، سایت فروشگاهی ، سایت سازمانی ، سایت شخصی یا سایت سفارشی. با بررسی موارد بالا احتمالا بهترین گزینه ممکن برای طراحی سایت خود را پیدا خواهید کرد.

نیشاوب یکی از شرکت های طراحی سایت مازندران است که در زمینه طراحی انواع سایت ها نمونه کارهای مختلفی را در مازندران انجام داده است.

اگر شما هم می‌خواهید طراحی سایت در مازندران انجام دهید فرم مشاوره رایگان طراحی سایت ما را پر کرده تا مشاوران ما با شما تماس بگیرند

یکی از خدمات اصلی ما طراحی سایت فروشگاهی است

درخواست مشاوره

برای کسب اطلاعات بیشتر درخواست مشاوره خود را ارسال کنید و یا با ما در تماس باشید.

مشاوره               ۰۹۹۰۹۱۵۵۰۱۵

5/5 (1 Review)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *