طراحی و سئو سایت وکالت

طراحی و سئو سایت وکالت

زمان مطالعه: ۵ دقیقه

شاید برایتان سوال است که وکیل چه احتیاجی به سایت دارد؟
در دنیای دیجیتال امروزی، افراد برای یافتن اطلاعات، مقایسه شرکت‌های حقوقی و وکلا به سمت سرچ آنلاین می‌روند. اگر پیدا شدن شرکت حقوقی شما برای مردم دشوار باشد، به احتمال زیاد تعداد قابل توجهی از مشتریان بالقوه را از دست خواهید داد.
امروزه با توجه به اینکه فناوری به همه حوزه‌ها نفوذ کرده، داشتن یک وب سایت‌ حقوقی مدرن برای شرکت‌های حقوقی انفرادی و کوچک بسیار مهم است. در ادامه بیشتر با مزایای طراحی سایت برای وکیل و سئو آن صحبت می‌کنیم.

مزایا طراحی سایت وکالت

افرادی که به یک مشاور حقوقی یا وکیل نیاز دارند، بیشتر از هر زمان دیگری به گوگل مراجعه می‌کنند. در یک نظرسنجی در سال ۲۰۲۲، ۶۴٪ از مردم گفتند که برای یافتن وکیل در گوگل جستجو می‌کنند. پس اگر شما در سطح وب نباشید، نمی‌توانید پرونده دریافت کنید. مزایای طراحی سایت وکالت شامل وارد زیر است:

o افزایش اعتبار و اعتماد به وکیل یا موسسه حقوقی
o معرفی تخصص و خدمات
o جذب موکل‌های جدید
o ارائه مشاوره آنلاین
o نوبت دهی آنلاین
o به اشتراک گذاری مقالات و مطالب حقوقی
o کاهش هزینه‌ها
o افزایش دسترسی

مواری که نیشاوب در طراحی سایت وکیل به آن توجه دارد:

o طراحی ریسپانسیو و کاربرپسند
o محتوای باکیفیت و تخصصی
o سرعت بارگذاری بالا
o امنیت بالا
o سئو و بهینه سازی برای موتورهای جستجو

اگر به یک سایت نیاز دارید، برای مشاوره رایگان طراحی سایت وکالت خود با شماره‌های ۰۹۹۰۹۱۵۵۰۱۵ – ۰۱۱۴۴۴۲۰۵۶۴ تماس بگیرید. همچنین وارد لینک زیر شود تا اطلاعات بیشتری از خدمات طراحی سایت نیشاوب بدست آورید:

سئوی شرکت حقوقی چیست؟

بهینه‌سازی موتور جستجوی شرکت حقوقی در تلاش است تا شما بدون پرداخت هزینه برای تبلیغات، سایت خود را بهبود بخشد. با استراتژی بازاریابی SEO مناسب، دفتر وکالت شما می‌تواند رتبه بندی های ارگانیک (بدون پرداخت) کسب کند.

اگر نمی‌دانید سئو چیست؟ پیشنهاد می‌کنم مطلب زیر را بخوانید:

چرا سئو سایت برای وکلا اینقدر مهم است؟

سئو سایت حقوقی

اگر یک شرکت حقوقی یا وکیلی هستید که به دنبال رشد کسب و کار خود هستید، ترافیک جستجوی ارگانیک یک کانال بازاریابی مهم است که اغلب نادیده گرفته می‌شود.
حالا چرا؟
به عنوان مثال، تحقیقات دلایل خوبی ارائه می‌دهد: طبق گزارش Legal Trends هفده درصد (۱۷%) از مصرف کنندگان حقوقی از طریق جستجوی آنلاین به دنبال وکیل بودند. یعنی بسیاری از مردم در سایت‌ها به دنبال یک مشاور حقوقی هستند. پس سئو سایت وکیل می‌تواند به شما در پیدا شدن توسط افراد کمک کند.
داشتن سایت به تنهایی نمی‌تواند به دیده شدن شما و مهارت شما کمک کند. به همین دلیل سئو برای شرکت های حقوقی بسیار مهم است.

سئو سایت وکالت می‌تواند مزایای زیادی از جمله موارد زیر را شامل شود:

o افزایش رتبه سایت در موتورهای جستجو
o جذب ترافیک بیشتر
o افزایش تعداد موکلین
o افزایش برندینگ

کارهایی که نشاوب برای سئو سایت حقوقی شما انجام می‌دهد:

o تحقیق کلمات کلیدی
o تولید محتوای سئو شده
o سئو فنی سایت
o ساخت بک لینک های قوی
و…

فاکتورهای رتبه بندی سئو سایت وکیل

چالش بزرگی که در مورد سئو برای شرکت‌های حقوقی وجود دارد این است که بفهمیم چگونه شرکت حقوقی خود را به بالای نتایج جستجوی ارگانیک برسانیم. در این بخش به طور خیلی خلاصه فقط چند مورد از عواملی که در سئو سایت حقوقی موثر نام بردیم:

۱- محتوا

محتوای شما باید به عبارت جستجو شده توسط کاربر پاسخ دهد. این به معنای کلماتی است که شما به همراه انواع دیگر محتوا مانند تصاویر در صفحات وب سایت موسسه حقوقی خود استفاده می‌کنید. اطمینان از اینکه وب سایت شما دارای محتوای باکیفیت است، تجربه کاربر را بهبود می‌بخشد و به بهبود رتبه بندی وب سایت شما در موتورهای جستجو کمک می‌کند.

برای مثال، اگر می‌خواهید وب‌سایت حقوقی شما با کلمه کلیدی «وکیل کیفری در مازندران» نمایش داده شود، باید محتوای خاصی در وب‌سایت خود داشته باشید که به مشتری شما در مورد حوزه کاری شما بگوید. اگر آنها در وب سایت شما قرار می‌گیرند، احتمالاً از خود می‌پرسند:

آیا این سایت حقوق کیفری را انجام می‌دهد؟
آیا این موسسه حقوقی می‌تواند نیاز خاص من را تامین کند؟
آیا این موسسه حقوقی خوب است؟
و…

محتوای وب سایت حقوقی شما باید بتواند پاسخ‌های اولیه به سوالاتی که یک مشتری دارد، ارائه دهد.

نکته حرفه‌ای: به بهترین روشی که شرکت حقوقی شما می‌تواند به سوالات بازدیدکنندگان وب سایت پاسخ دهد فکر کنید. این ممکن است شامل توضیحات واضحی از خدمات شما، قیمت گذاری شفاف یا توصیفات مشتری باشد. همچنین مطمئن شوید که مطالب و پاسخ‌های سایت شما به روز هستند!

۲- لینک دهی

محتوای عالی یک چیز است، اما اینترنت مانند دریای بزرگی از محتوای بی پایان است که فراتر از افق است. این سوال را ایجاد می کند: چگونه گوگل تعیین می‌کند که کدام محتوا برای نمایش در صفحه اول رتبه بندی بهتر است؟
یکی از عوامل اصلی کیفیت و کمیت بک لینک‌ها است که ترافیک را به وب سایت شما هدایت می‌کنند.
می‌تواند از سایت‌های معتبر دیگر باشد، از شبکه اجتماعی شما باشد و… .

۳- سئو فنی

سئو فنی می‌تواند عملکرد سئوی شرکت حقوقی شما را تغییر دهد یا آن را به یک عامل اصلی در موفقیت سئو شما تبدیل کند. زمانی که گوگل در مرحله رتبه‌بندی وب‌سایت شما باشد، تجربه کاربری یک عامل رتبه‌بندی اصلی است. این بدان معناست که در نظر گرفتن سرعت صفحه، تگ‌های عنوان و ساختار سایت اهداف بلندمدتی هستند که باید به دنبال آن باشید.

کجا یک متخصص سئو برای شرکت حقوقی خود پیدا کنید؟ اگر به دنبال یک شرکت سئو سایت هستید، نیشاوب می‌تواند به شما کمک کند. برای کسب اطلاعات بیشتر وارد لینک زیر شوید:

نکته:

سئو برای وکلا یک دوی ماراتن است، نه سرعت. انتظار نداشته باشید که در مدت زمان کوتاهی رتبه بندی موتور جستجوی سایت خود را بهبود ببخشید. روی نوشتن محتوای جدید و عالی که به مشتریان بالقوه مرتبط است، ایجاد بک لینک، و پیروی از دستورالعمل‌های گوگل و ایجاد نظرات مشتریان تمرکز کنید.

نکات کلیدی که باید بدانید:

♦ سئوی وکیل فرآیند افزایش ترافیک ارگانیک وب سایت شرکت حقوقی شما از موتورهای جستجو است.
♦ سئو تنها کانال قابل اعتمادی است که رشد مرکب را در طول زمان ارائه می‌دهد.
♦ شما می‌توانید با ایجاد محتوای باکیفیت (مقاله) به مردم آنچه را که به دنبال آن هستند بدهید، و ترافیک سایت خود را افزایش دهید.
♦ یک استراتژی خوب سئوی شرکت حقوقی با تحقیق کلمات کلیدی شروع می‌شود و شامل بازاریابی محتوا، ایجاد لینک، سئو فنی محکم و… است. تولید محتوای با کیفیت بالا که کلمات کلیدی مرتبط را هدف قرار می‌دهد.
♦ بهینه سازی عناصر روی صفحه مانند عناوین، توضیحات متا و تصاویر.
♦ معیارهای تجاری خوب برای پیگیری شامل مشاوره رزرو شده و موارد امضا شده است.

سوالات متداول

چگونه می‌توانم سئو سایت وکالت خود را بهبود بخشم؟
هیچ راه حل یکسانی برای بهبود سئو در وب سایت شرکت حقوقی شما وجود ندارد. همه چیز به وضعیت فعلی وب سایت شما بستگی دارد. یک بررسی دقیق سئو به شما نشان می‌دهد که چه اقداماتی را برای بهینه سازی وب سایت شرکت حقوقی خود باید انجام دهید. برای مشاوره سئو با نیشاوب در ارتباط باشید.

چرا سئوی محلی برای سایت‌های وکالت مهم است؟
سئوی محلی
برای وکلا بسیار مهم است، زیرا اکثر مردم زمانی که برای کمک در مورد مسائل حقوقی خود جستجو می‌کنند، در منطقه محلی خود به دنبال وکیل می‌گردند. و اکثر وکلا خدمات خود را به یک منطقه محلی یا منطقه ای ارائه می‌دهند.

قیمت سئو و طراحی سایت وکالت چقدر است؟
قیمت طراحی سایت و سئو برای وکیل بسته به نیاز شما متفاوت است. می‌تواند مطلب هزینه سئو سایت را مطالعه و با شماره های زیر تماس بگیرید تا یک مشاوره رایگان سئو از نیشاوب دریافت کنید. شماره تماس: ۰۱۱۴۴۴۲۰۵۶۴ – ۰۹۹۰۹۱۵۵۰۱۵

حرف آخر

سئو زمانبر است و باید صبور باشید. اگر بتوانید از نظر کیفیت و کمیت در مقایسه با رقبا عملکرد بهتری داشته باشید، در رتبه‌بندی بالا می‌روید.

0/5 (0 Reviews)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *