طراحی و سئو سایت املاک

سئو سایت مشاور املاک

زمان مطالعه: ۵ دقیقه

با توجه به بازارهای دیجیتال املاک، کسب و کار بسیاری از مشاورین املاک به سمت آنلاین سوق پیدا کرده است. در صورتی که داشتن یک سایت و یا شبکه‌های اجتماعی امروزه لازم و ضروری است، اما به تنهایی کافی نیست. باید مطمئن شوید وقتی افراد در سطح وب جستجو می‌کنند، بتوانند شما را در لیست گوگل پیدا کنند. برای این خرید و فروش بیشتر خانه و زمین شما به یک استراتژی سئو نیاز دارد. در ادامه به تعریف سئو و چگونگی استفاده از سئو در سایت املاک بیشتر صحبت کردیم.

اگر هنوز برای مشاور املاک خود سایت نزدید و وارد کسب درآمد انلاین نشده‌اید، برای مشاوره رایگان طراحی سایت املاک خود با شماره‌های ۰۹۹۰۹۱۵۵۰۱۵ – ۰۱۱۴۴۴۲۰۵۶۴ تماس بگیرید. همچنین وارد لینک زیر شود تا اطلاعات بیشتری از خدمات طراحی سایت نیشاوب بدست آورید:

سئوی املاک چیست؟

سئو یا بهینه سازی برای موتورهای جستجو روشی برای برچسب زدن، سازماندهی و ارائه اطلاعات در صفحات وب سایت شما است تا موتورهای جستجو بهتر بفهمند که کسب و کار شما در مورد چه چیزی است و راهی برای جذب افراد از طریق نتایج جستجوی ارگانیک در گوگل است. در ابتدا سئو، بهینه سازی محتوای شما به معنای تمرکز زیاد روی کلمات کلیدی و لینک‌ها به عنوان راه اصلی رتبه بندی است. با این حال، ایجاد یک تجربه کاربری خوب که به رفع نیازهای کاربر شما کمک می‌کند، مهمترین چیز است.

چرا سایت املاک به سئو نیاز دارد؟

سئو یک راه حل سریع یا یک استراتژی یکبار مصرف نیست، بلکه یک فعالیت مداوم و پایدار است. در اینجا مزایای پیاده سازی سئوی املاک را نام بردیم:

۱- ترافیک و درآمد را افزایش دهید

مزیت اصلی یک استراتژی سئو قوی این است که می‌تواند ترافیک ورودی سایت شما را بهبود بخشد. نه تنها ترافیک شما را افزایش می دهد، بلکه اگر محتوا و کلمات کلیدی مرتبط را منتشر می‌کنید، مخاطبان مناسب بیشتری را با شانس بیشتری برای تبدیل شدن به مشتری جذب می‌کنید.

۲- افزایش آگاهی از برند

باعث ایجاد اعتماد در بین مخاطبان شما می‌شود. هر بار که شخصی محتوای شما را می‌خواند و از آن ارزش کسب می‌کند، تعامل مثبتی با برند شما دارد و در نتیجه آگاهی از برند را افزایش می‌دهد. و آگاهی بهتر از برند باعث افزایش بیشتر نرخ تبدیل می‌شود.

۳- تولید سرنخ

یک برنامه خوب سئو سایت املاک بخشی جدایی ناپذیر از قیف بازاریابی و فروش شما است. بنابراین، سئو، با هدایت مستقیم کاربران به نقاط تبدیل در وب سایت شما، نقاط ورودی جدیدی را برای سرنخ‌های جدید ایجاد می‌کند تا وارد قیف شوند. انواع نقاط تبدیلی که می توانید استفاده کنید شامل فرم های تماس، خبرنامه‌ها و تحقیقات بازار مبتنی بر داده های محلی است که به شما کمک می‌کند نیازهای مشتریان بالقوه خود را درک کنید.

مانند هر استراتژی تولید سرنخ، متناسب کردن محتوای خود با نیازهای مخاطبان هدف خاص، موفقیت شما را بهبود می‌بخشد. به عنوان مثال، کاربرانی که به دنبال خرید یا اجاره ملک هستند، نیازهای متفاوتی با کاربرانی که به دنبال فروش املاک خود هستند، دارند. برای جذب هر دوی این مخاطبان مهم، حتماً برنامه سئوی خود را طوری تنظیم کنید که خریداران و فروشندگان را جذب کنید.

۴- جذب خریداران و لیست های بیشتر

یافتن وب سایت شما راحت تر باعث می‌شود خریداران و فروشندگان بیشتر آن را ببینند. این به فهرست‌های بیشتر، خریداران بیشتر و کسب و کار پر رونق مشاور املاک منجر می‌شود.

۵- کاهش کانال های پولی

یکی دیگر از مزایای بزرگ سئو این است که مقدار پولی را که صرف ایجاد ترافیک از طریق تبلیغات جستجوی پولی یا شبکه اجتماعی می‌کنید، کاهش پیدا می‌کند. هرچه بیشتر برای سئو هزینه کنید، هزینه کمتری برای کانال‌های پولی باید بپردازید و نتایج به مرور زمان ترکیب می‌شوند.

۶- سئو همیشه فعال است

به طور مشابه، با سرمایه گذاری در یک استراتژی SEO، همیشه می‌توانید ترافیک را به وب سایت خود هدایت کنید، صرف نظر از اینکه آیا در تبلیغات دیجیتال نیز سرمایه گذاری می‌کنید.

همینطور:

۷- تعامل بیشتر
۸- مقرون به صرفه و بلند مدت است
۹- نتایج SEO قابل اندازه گیری هستند
۱۰- فرصتی برای متمایز شدن از رقبای خود
۱۱- فرصتی برای رشد کسب و کار شما

همه اینها باعث فروش بیشتر و درآمد رو به رشد می‌شود. در واقع، آژانس‌های املاکی که در سئو سرمایه‌گذاری می‌کنند، هر ماه ۲ تا ۳ برابر بیشتر از سایر املاکی‌ها، فروش دارند.

چگونه یک سایت املاک سئو می‌شود؟

برای کمک به شروع ساخت استراتژی سئوی خود، در اینجا نکات قابل اجرا برای موفقیت در سئو باید بدانید. در اینجا موارد اصلی وجود دارد که باید بلافاصله پس از اصلاح استراتژی سئو خود به آنها رسیدگی کنید.

  1. تحقیق کلمات کلیدی

تحقیق کلمات کلیدی اولین، اما اغلب مهم‌ترین مرحله در بهبود استراتژی سئوی سایت املاک است. این کار با درک این موضوع شروع می‌شود که چگونه اغلب خریداران برای عبارات خاص جستجو می‌کنند، چند شرکت دیگر برای آن عبارات رقابت می‌کنند و عوامل دیگر.
به عنوان مثال، عبارت کلیدی «خانه برای فروش» احتمالاً بسیار رقابتی است و همه برای آن در نتایج جستجوی املاک رقابت می‌کنند.
وقتی کلمات به این عبارت اضافه می‌شود و این جستجو خاص‌تر و مشخص‌تر شود، احتمال رتبه گرفتن نیز بیشتر می‌شود. مثلاً خانه برای فروش در منطقه ۲ تهران
برای یافتن کلمات کلیدی از ابزارهایی استفاده می‌شود.

  1. تولید محتوا

بعد از شناخت کلمات مهم محتوای بیشتری را به سایت خود اضافه می‌کنید. این ممکن است شامل راه اندازی یک وبلاگ، افزودن محتوای ویدیویی، یا داشتن تصاویر و اینفوگرافیک‌های مربوط به خرید خانه در منطقه شما باشد.

  1. سئو محلی

سئو محلی سایت برای این است که مطمئن شوید مردم می‌دانند چگونه با شما در تماس باشند و کجا شما را پیدا کنند. حتما خدمات خود را لیست کرده و در صورت امکان، محتوای وب سایت خود را بومی سازی کنید و نام، آدرس و جزئیات تلفن خود را در گوگل درج کنید.

  1. تمرکز بر سئو فنی

سئو فقط نوشتن محتوای بیشتر و ترکیب کلمات کلیدی نیست. سئوی فنی به تمام عناصر پشت صحنه‌ای سایت شما اطلاق می‌شود که موتورهای جستجو با خزش در سطح وب پیدا و فهرست می‌کنند. که می‌تواند شامل بهینه سازی سایت، سرعت صفحه و سازگاری با موبایل باشد.

این موارد فقط چند مورد از راه‌های سئو سایت املاک بود که به طور خلاصه بیا شد.

نیشاوب بهترین خدمات تولید محتوا و بهینه سازی محتوا را برای افزایش ترافیک ارگانیک به وب سایت شما ارائه می‌دهد. محتوا یکی از جنبه‌های مهم سئو است زیرا صفحات وب با محتوای مرتبط در نتایج جستجو نشان داده می‌شوند، ترافیک ارگانیک، سرنخ‌ها، فروش و رتبه‌بندی بهبود یافته را افزایش می‌دهند. برای اطلاع بیشتر وارد لینک زیر شوید:

بازگشت سرمایه سئوی سایت مشاور املاک چقدر است؟

مطالعه ای توسط Outbrain نشان داد که جستجوی ارگانیک ۳۰۰٪ بیشتر از شبکه‌های اجتماعی ترافیک ایجاد می‌کند. علاوه بر این، یک نظرسنجی که توسط Search Engine Journal در توییتر انجام شد، نشان داد که ۴۹٪ از بازاریابان گزارش دادند که جستجوی ارگانیک بالاترین بازگشت سرمایه را از هر کانال بازاریابی دیجیتال به ارمغان می‌آورد.
آمار نشان می‌دهد که سئو برای افزایش ترافیک و سود کار می‌کند، اما به خاطر داشته باشید که سئو یک بازی طولانی مدت است که ممکن است ماه ها طول بکشد تا نتایج قابل توجهی را نشان دهد. اگرچه با تبلیغات پولی مانند تبلیغات پولی، بازگشت فوری سرمایه دریافت نخواهید کرد، اما با هماهنگی و زمان، می توانید به میلیون‌ها بازدیدکننده ای که هر روز وارد سایت می‌شوند دسترسی داشته باشید.

آیا سئو تضمینی به کسب و کار ما کمک می‌کند؟

سوالات متداول

چگونه سئوی محلی می‌تواند به کسب و کار املاک کمک کند؟
سئوی محلی بیشتر شما را به کاربران نشان می‌دهد. با بهینه‌سازی وب‌سایت خود برای جستجوی محلی، می‌توانید دید خود را در صفحات نتایج جستجو بهبود بخشید و به شما این امکان را می‌دهد که به مشتریان بالقوه بیشتری دسترسی داشته باشید که در جستجوی املاک در منطقه شما هستند.

مشاوران املاک چه بهترین شیوه های سئو را باید بدانند؟
برای شروع، مطمئن شوید که وب سایت شما برای موبایل مناسب است. افراد بیشتری از تلفن و تبلت خود برای جستجوی اطلاعات آنلاین استفاده می کنند.
در مرحله دوم، بر تولید محتوای با کیفیت تمرکز کنید.
در نهایت، استفاده از کلمات کلیدی محلی را فراموش نکنید تا محتوای خود را در معرض دید مخاطبان خود قرار دهید.

قیمت سئو سایت املاک چقدر است؟
هزینه سئو سایت
با توجه به مواردی که شما و سایتتان نیاز دارد متفاوت است. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره‌های ۰۹۹۰۹۱۵۵۰۱۵ – ۰۱۱۴۴۴۲۰۵۶۴ تماس بگیرید.

0/5 (0 Reviews)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *