قیمت سئو سایت چقدر است

قیمت سئو سایت | سئو تضمینی با شرکت حرفه ای نیشاوب

زمان مطالعه: ۵ دقیقه

قیمت سئو سایت

از آنجایی که هزینه تبلیغات روز به روز بالا رفته، شما باید با بودجه خود به دنبال استراتژی سئو باشید. با این حال تعجب آور است که بسیاری از صاحبان کسب و کار تمایلی به سرمایه گذاری در سئو ندارند. اکثر صاحبان کسب و کار نمی دانند بازاریابی جستجو چگونه کار می‌کند. از طرفی آن‌ها به اندازه‌ای مشغول اداره کسب‌وکار خود هستند که نمی‌توانند وقت خود را برای یادگیری SEO صرف کنند.

اما شرکت‌‌های بازاریابی هستند که تیم‌های متخصص برای سئو سایت کسب و کارها دارند که می‌توانید از آنها بهره ببرید. یکی از نکات قابل توجه برای کسب و کارها هزینه سئو سایت است! برخی آن را گران می‌دانند! اما افرادی که اهمیت این نوع بازاریابی را درک کرده باشند، حتی نتیجه آن را دیده باشند، می‌توانند با بازگشت سرمایه قابل توجه، از قیمت های سئو انجام شده، چشم پوشی کنند!

نیشاوب شرکتی در خصوص خدمات دیجیتال مارکتینگ است که سال‌ها تجربه لازم و نمونه‌کارهای موفقی دارد. در این مطلب از قیمت سئو سایت و دلایل تفاوت هزینه های سئو می‌گوییم. ادامه مطلب را بخوانید.

برای بازدید از نمونه کارهای سئو نیشاوب کلیک کنید.

چرا باید برای سئو هزینه کرد؟

قبل از هر چیز باید از اهمیت سئو آگاه باشید تا برای آن هزینه کنید. دلایل درخواست سئو سایت برای کسب و کارها چه می‌تواند باشد؟ در این قسمت محبوب‌ترین دلایل را نام بردیم:
عدم تخصص
کمبود منابع
مقرون به صرفه بودن
عدم نتیجه

چه فاکتورهایی بر قیمت سئو سایت موثر است؟

تعرفه سئو سایت در سال 1402

موقعیت فعلی شما و سرعت پیشرفت شما متغیرهای اصلی برای تعیین هزینه سئو سایت هستند. میزان پرداخت شما برای سئو سایت به اندازه، اهداف و ویژگی‌های کسب و کار شما بستگی دارد. عوامل دیگری نیز تعیین کننده قیمت سئو است. مانند، تجربه شرکت دیجیتال مارکتینگ یا متخصص سئو، مدل قیمت گذاری سئو (ساعتی یا ماهانه)، استراتژی سئو، اهداف سئو و غیره.
به طور کلی هزینه برای قرار گرفتن در صفحه اول با جایگیری در رتبه اول بسیار متفاوت است. بنابراین با توجه به اهداف کارفرما هزینه‌ها محاسبه می‌شود.

هزینه سئو در ماه چقدر است؟

به طور متوسط قیمت سئو سایت از ۶ میلیون تا ۵۰ میلیون در ماه می‌رسد. تعرفه سئو سایت در کسب و کارهای مختلف، فرق دارد. زیرا کسب وکارهای بزرگ هزینه بیشتری صرف می‌کنند.

چرا هزینه سئو اینقدر گران است؟

هزینه سئو سایت در نیشاوب

برای بسیاری از مشاغل شاید هزینه سئو گران به نظر برسد. اما این طور نیست. بهینه سازی یکی از مقرون به صرفه‌ترین استراتژی‌های بازاریابی است. در مقایسه با تبلیغات کلیکی که برای مدت زمان محدودی است، این قیمت چندان گران نیست.
با این حال دلیل اینکه قیمت سئو تضمینی زیاد به نظر می‌رسد را می‌توان، زمان‌بر بودن این فرایند دانست. شما با تبلیغات به محض راه اندازی آن، به درآمد خواهید رسید. اما سئو به صبر احتیاج دارد. با سئو سایت حداقل ۴ تا ۶ ماه برای بازگشت سرمایه را باید درنظر بگیرید.

سئو به مهارت نیاز دارد، از تولید محتوا تا بهینه سازی سرعت صفحات. برای همین بسیاری از کسب و کارها به آژانس یا فردی متخصص برای سپردن کارها نیاز دارند که این خود هزینه سئو سایت را بالا می‌برد.

اگر دنبال رقابت با کسب و کارهای بزرگ هستید، شما به سئوکار بااعتبار و با تجربه نیاز دارید تا از صرف هزنیه‌های خود اطمینان داشته باشید. قطعا سئوکار حرفه‌ای، تعرفه سئو بالاتری هم دارد.
از آنجایی که سئو نتیجه جستجوی ارگانیک است که بیش از ۴۰ درصد درآمد آنلاین را تشکیل می‌دهد، یک سرمایه گذاری بلند مدت به حساب می‌آید. کسب و کارها با گذشت زمان متوجه خواهند شد که چرا این استراتژی مقرون به صرفه خواهد بود. سئو نتایج مستمری دارد، ترافیک، سرنخ، فروش سایت در ۲۴ ساعت شبانه روز افزایش می‌یابد.

چرا کسب و کارهای بزرگتر هزینه بهینه سازی سئو بالاتری دارند؟

۱- نام تجاری یک شرکت بزرگ ارزشمند است. به خصوص وقتی که برند معتبری باشد. پس حتما با سئوکارهای معتبر با هزینه بالاتر هماکاری دارند.
۲- با توجه به بزرگ بودن کسب وکارها، پیچیدگی آنها نیز بیشتر است. به همید دلیل اغلب با سئوکاران در سطح سازمانی کار می‌کنند.
۳- وقتی مقیاس بزرگتری دارند، محصولات بیشتری دارند، بازارهای بیشتری را دربرمی‌گیرند، بنابراین هزینه سئو بالاتری هم باید خرج کنند.

هزینه بهینه سازی سایت

رایج ترین گلایه و شکایت کسب و کارها در مورد قیمت سئو پایین چیست؟

نتیجه، کیفیت کار و در برخی موارد جریمه شدن توسط موتور جستجو را می‌توان نام برد. این جریمه خود یعنی حذف شدن از فهرست جستجو و این زمانی اتفاق می‌افتد که سئوکار غیرحرفه‌ای از روش‌های سئو کلاه سیاه استفاده کند. پس اگر هزینه زیادی برای سئو سایت نمی‌خواهید خرج کنید، با توجه به بودجه خود روی بخشی از سئو باکیفیت با قیمت ارزان‌تر کار کنید.

خدمات سئو شامل کارهایی است؟

مهم‌ترین خدمات سئو سایت شامل موارد زیر است:

۱- آنالیز و مشاوره سئو
بررسی رقبا و سایت شما
تدوین استراتژی سئو و پیشنهادات

۲- سئوی فنی سایت
قابل خزیدن و دسترسی به موتورهای جستجو باشد.
دستورالعمل های گوگل وبمستر را برای بهترین شیوه های سئو دنبال کنید.
بهینه برای تجربه کاربری بالا
بهینه در نمایش گوشی
و…

۳- بازاریابی محتوایی
ساختار محتوایی خوب
منحصر به فرد و باکیفیت باشد
کلمات کلیدی مناسب داشته باشد.

۴- لینک سازی
ایجاد لینک واقعی که موقعیت یابی در SERP را تقویت کند.
تعداد لینک کمتر اما لینک‌های قوی‌تر و بااعتبار
رپورتاژ

گوگل: در بیشتر موارد، سئوکارها به چهار ماه تا یک سال زمان نیاز دارند تا به کسب و کار شما کمک کنند. ابتدا پیشرفت‌ها را انجام دهند و سپس مزایای بالقوه را ببینند.

برای مشاهده نمونه کار و هر انچه در مورد خدمات بهینه سازی نیشاوب باید بدانید، همین الان کلیک کنید.

کلام آخر

با توجه به مشغله و نداشتن مهارت لازم برای سئو سایت، کسب وکارها نمی‌توانند خود سئو سایت را برعهده بگیرند.
از طرفی ایجاد یک استراتژی برنده و تعریف یک قیمت مناسب، حتی برای شرکت‌ها هم کمی دشوار است. همچنین استخدام یک سئوکار ناکارآمد، دور ریختن پول است. بنابراین مشکلات سئوی ارزان نیز خود بسیار عمیق خواهد بود و شما را از معرض دید ناپدید می‌کند.
در نتیجه مسئولیت سئو سایت با خود صاحب کسب و کار است. شما به عنوان یک صاحب کسب و کار باید قبل از قرارداد سئو، همه چیز را مورد بحث قرار دهید، حتی روش‌ها و استراتژی‌های که شرکت سئو با آن کار می‌کند

سوالات متداول

قیمت سئو تضمینی چقدر است؟

تعرفه سئو سایت با مدل‌های متفاوت برآورد می‌شود. هزینه سئو به صورت ماهانه، پروژه‌ای. این به کارفرما بستگی دارد. بسته به موقعیت فعلی کسب و کارها و نیازهایشان، اهدافف اندازه شرکت، و… قیمت سئو سایت تعیین می‌شود. بنابراین این قیمت بعد از جلسه و بررسی خواسته‌ها محاسبه خواهدشد.

چقدر زمان می‌برد تا به صفحه اول گوگل برسیم؟

سئو پروژه‌ای زمانبر است. بنابراین حداقل زمان لازم حدود ۶ یا ۸ ماه است. نیشاوب شرکت خدمات سئو است که این نتایج را برای کسب وکارها تضمین می‌کند.

نیشاوب از چه روش سئو استفاده می‌کند؟

روش سئو سایت به صورت حرفه‌ای از داخلی، فنی و خارجی است.

مطالب مرتبط:

سئو فروشگاه اینترنتی به چه صورت انجام می‌شود؟
همه چیز در مورد جلسات مشاوره سئو
خدمات سئو حرفه ای سایت در نیشاوب

0/5 (0 Reviews)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *