به زودی …

منتظر کارگاه های آموزشی و دوره های آموزشی مازندران ما باشید

با استفاده از دوره های آموزشی ما کسب و کار آنلاین خود را بسازید و آنها را به درستی و هوشمندانه مدیریت کنید

لیست کلاس های آموزشی در حال برنامه ریزی:

دوره آموزشی طراحی سایت

دوره آموزشی دیجیتال مارکتینگ

برای کسب اطلاع از تخفیف های ویژه و دوره های رایگان ایمیل و یا شماره همراه خود را ثبت کنید

دوره های آموزشی در مازندران

مهارت و دانش خود را افزایش دهید
اگر موفقیت در کسب و کا ر و زندگی برای شما مهم است و می خواهید تا به قله های کاری خود دست پیدا کنید پس باید از اهمیت افزایش دانش و مهارت خود غاقل نشوید

آموزش و یادگیری مداوم می تواند رشد حرفه ای شما را افزایش دهد و توانایی بالقوه شما را نمایش دهد.

چرا باید مهارت و تخصص های شخصی خود را افزایش دهید؟

آینده شغلی
اگر یادگیری و ارتقا مهارت های خود را به صورت هوشمندانه انجام دهید، و تا جایی که ممکن است تخصص خود را افزایش دهید موقعیت های مختلف شغلی برای شما شکل می گیرد و تصمیم گیرنده نهایی برای انتخاب شغل خود شما خواهید بود.
کشف علاقه مندی های جدید
وقتی در شرایطی قرار بگیرید که مهارت ها و دانش جدید را به دست آورید ممکن است به چیزهای جدید علاقه مند شوید. ممکن است خود را درگیر چالش ها و علایقی کنید که قبل از آن از وجود آنها بی اطلاع بودید. با توجه به این شرایط ارتقا مهارت ها از نظر حرفه ای بسیار سودمند می باشد و علاوه بر ان از نظر روانی هم بر روی اعتماد به نفس شما تاثیرگذار است.
ملاقات با افراد هم نظر و هم عقیده
ارتقا مهارت ها و تخصص می تواند شما را در موقعیت هایی قرار دهد که با شبکه ای افراد که با شما هم فکر هستند آشنا شوید و وقتی در چنین جمع هایی قرار بگیرید انگیزه شما برای پیشرفت چندین برابر خواهد شد. بودن در چنین محیط هایی انرژی مثبتی به هر فردی می دهد که منجر به اتفاق های خوب خواهد شد. همینطور شما لیستی از افراد را خواهید شناخت که بدون شک در آینده می تواند به شما کمک کنند و یا حتی می توانید با یکدیگر کارهای جدیدی را انجام دهید.

درحال بارگذاری...

چطور؟

دوره های آموزشی در مازندران

با شرکت در دوره های آموزشی و کلاس های آموزشی در مازندران می توانید به راحتی مهارت مورد نیاز خود را به دست آورید و با استفاده از مهارت های به دست آمده آینده خود را رقم بزنید.

مهارت و دانش خود را افزایش دهید

اگر موفقیت در کسب و کار و زندگی برای شما مهم است و می خواهید تا به قله های کاری خود دست پیدا کنید پس باید از اهمیت افزایش دانش و مهارت خود غاقل نشوید

آموزش و یادگیری مداوم می تواند رشد حرفه ای شما را افزایش دهد و توانایی بالقوه شما را نمایش دهد.

دوره های آموزشی در مازندران

چه نوع آموزشی؟
در گذشته مهارت کار با کامپیوتر یکی از مهارت های اصلی به شمار می آمد و هر شخصی که این مهارت و توانایی را داشت به راحتی می توانست در هر شرکتی که می خواست شروع به فعالیت کنید. اما زمانه تغییر کرده است. پیشرفت تکنولوژی به حدی بوده که در چندین سال اخیر اگر کسی کار با کامپیوتر را بلد نباشد به عنوان آدم بی سواد شناخته می شود.
امروزه اگر در رزومه خود مهارت کار با کامپیوتر را وارد کنید دیگر برای شما مزیتی نخواهد داشت. امروزه شرکت ها به دنبال تخصصی های جدید هستند.
بدون شک طراحی سایت یکی از این تخصص ها است. شما می تواند با آموزش طراحی سایت در مازندران و یا هر شهر دیگری مشغول به کار شوید.
حتی اگر به کارکردن برای دیگران علاقه ای ندارید می توانید خودتان به صورت آزاد کاری فعالیت کنید و از این راه کسب درآمد داشته باشید

با توجه به پیشرفت روزافزون تکنولوژی و دانش در زمینه اینترنت و نرم افزار آکادمی آموزشی نیشا وب با تجربه به دست آمده از طراحی سایت در مازندران و سایر استان ها اقدام به راه اندازی دوره های آموزشی در مازندران کرده است. این دوره های آموزشی در قالب کلاس های آموزشی متفاوت با هزینه کم و بعضا رایگان برگزار خواهد شد.

موفقیت در بازار رقابتی امروز بستگی به این دارد که چقدر خودتان را از رقبا متفاوت کنید افزایش مداوم دانش و مهارت ، شما را از دیگران جدا می کند و شما را تبدیل به یک انتخاب اول می کند.

کافیست به اطراف خود نگاه کنید، حتما افراد مختلفی را با این ویژگی پیدا خواهید کرد.

برای مثال در گزارش گری فوتبال، افراد زیادی کار گزارش را انجام می دهند اما اولین نفری که به ذهن شما میرسد عادل فردوسی پور است.

یا برای مثال افرد زیادی درحوزه آموزش مذاکره فعالیت می کنند، اما کافیست تا یک بررسی کنید که بدانید مرد شماره یک آموزش مذاکره ایران کسی جز محمدرضا شعبانعلی نیست.

این موضوع مختص افراد نیست، شرکت ها و سازمان ها هم می توانند با این استفاده از این ویژگی خود را خاص کنند.

حالا پیش خود فکر کنید که کدام شرکت با این ویژگی می شناسید؟ در بخش نظرات شرکت های مورد نظر خود را برای ما بفرستید

در انتها

اگر یک روز، هفته یا سال بعدی داشتید تسلیم نشید، امروز یه روز جدید هست و فردا هم آیندست، پس با قدرت ادامه بدید و به هدفتون ایمان داشته باشید
محمد مهدی فلاح

برای کسب اطلاع از تخفیف های ویژه و دوره های رایگان ایمیل و یا شماره همراه خود را ثبت کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *